site hit counter
نام‌نویسی

پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تا کنون افراد زیادی انتخاب شدند تا نقش بتمن را در سری فیلم های آن بازی کنند ؛ از طرفی جدا از خود شخصیت ، بتمن بدون ماشین عجیب و غریبش بتموبیل ،بتمن نمی شود !

از زمانی که ما برای اولین بار Batmobile را در یکی از فیلم های بتمن ساخته ی تیم برتون دیدیم ، ماشین های زیادی مانند آن آمدند و رفتند ؛ از ماشین مخوف اسکلتی و میله ای فیلم بتمن برای همیشه ( Batman Forever ) ساخته ی Val Kilmer گرفته ، تا ابر تانک معروف در سه گانه ی بتمنِ نولان ؛ از طرفی دیگر چیزی نمانده که شاهد یک بتمن و ماشین جدید در ” بتمن علیه سوپر من : طلوع عدالت  ساخته ی Zack Snyder باشیم . اکنون ویدیویی منتشرشده است که در مورد ماشین جدید بتمن و اینکه از کجا آمده توضیح میدهد .

Batman-V-Superman-Movie-Posters-2016در این ویدیو ی انحصاری که توسط Variant Comics عرضه شد ، درباره ی تمام ماشین های بتمن و تاریخچه ی آنها توضیحاتی داده شد ؛ و در آن توجه ویژه ای به ماشین جدید شده بود . همان طور که در تصویر و ویدیو مشخص است ، این اتومبیل که Ben Affleck ( بازیگر جدید نقش بتمن ) قرار است کنترل ان را بر عهده بگیرد ، با ویژگی های خاصی همراه خواهد بود که شامل بدنه ای شیب دار ، چرخ های مانند چرخ های تراکتور ، یک مسلسل در جلوی ماشین و مثل همیشه ظاهری مخوف است که با شخصیت بتمن همخوانی دارد .

Batmobile-Batman-V-Superman-Specs-Details-Backstoryعلاوه بر ظاهرِ این زیبای سیاه ، طراحی داخلیِ عالیِ آن بسیار قابل توجه است . با وجود اینکه ممکن است دل طرفداران برای ماشین های مخوف قیلی تنگ شود اما بدون شک ، ماشین جدید _ که اقتباسی از ماشین قدیمی و کلاسیک بتمن است _ برای خود ابهتی دیگر دارد که زیبایی بعد تر در اکران فیلم ، دلربایی خواهد کرد. مهم نیست که چقدر ماشین بتمن در بازی Batman: Arkham Knight مخوف و قدرمند به نظر میرسید  ، سواری جدید شوالیه ی شنل پوش در فیلم جدید قطعا دیدنی خواهد بود .

در ادامه نیز شما را به دیدن ویدیوی منتشر شده از تاریخچه ی بتموبیل ها دعوت میکنیم:


طلوع عدالت” در ۲۵ ام مارس سال ۲۰۱۶ به روی پرده ی سینما خواهد رفت و به دنبال آن ، “جوخه انتحار”  در ۵ ام آگوست ۲۰۱۶ ، “زن شگفت انگیز” (woman wonder) در ۲۳ ام ژوئن ۲۰۱۷ ، لیگ عدالت (Justice League) در ۱۷ ام نوامبر ۲۰۱۷ ، فلش (The Flash) در ۲۳ ام مارس ۲۰۱۸ ، آکوامن (Aquaman) در ۲۷ ام جولای ۲۰۱۸ ، Shazam در ۵ ام آپریل ۲۰۱۹ ، سری دوملیگ عدالت در ۱۴ ام زوئن ۲۰۱۹ ، سایبورگ (Cyborg) در سوم آپربل ۲۰۲۰ ، و فانوس سبز (Green Lantern) در ۱۹ ام ژوئن ۲۰۲۰ روی پرده خواهند رفت .

دیدگاهی بگذارید