site hit counter
نام‌نویسی

پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

کریسمس امسال یک نفر با لباس قرمز هست که مطمئنم هیچ هدیه ای از او نمی خواهید . دِد پول ( Deadpool ) در واقع قرار است در ماه فوریه بیرون بیاید ، اما کمپانیِ ۲۰th Century Fox از این فصل نهایت استفاده را برد و یک بازاریابیِ ۱۲ روزه برای دِد پول به راه انداخت تمام تلاش های این دو هفته وقتی تریلرِ جدید این عنوان عرضه شد به اوج خود رسید .
دِد پول ، به کارگردانیِ تیم میلر ( Tim Miller ) ، در مرکز خود رایان رینولدز ( Ryan Reynold ) را جای داده که در نقش Wade Wilson بازی می کند ، مردی که تصمیم می گیرد تحت یکسری تجربیات و درمان های خطرناک ، هر طور شده خود را از بیماری سرطان که حدودا تمام بدنش را تخریب کرده ، نجات دهد . اما نتیجه ی آن چیزی نبود که انتظار می رفت . Wade بیدار می شود و در می یابد که ظاهر او کاملا از بین رفته و بسیار ترسناک شده است ! اما در کنار آن قدرت خود درمانیِ سریع ، بدست آورده است و این امر او را تقریبا فنا ناپذیر کرده است . او تمام بدن ترسناک خود را با یک لیاس سیاه و قرمز از جنس اسپندکس ، می پوشاند و به عنوان یک ابر قهرمان به راه می افتد تا دو شخصیت بد داستان با نام های ( Ajax ( Ed Skrein و ( Angel Dust ( Gina Carano را شکست دهد .

دومین تریلر رِد بندِ دِد پول ( red band : تریلر های بدون سانسور و دارای صحنه های خشن ) نیز اکنون عرضه شد که در آن شاهد عناصر کمدی و اکشن هستیم . این تریلر زمانی که Colossus (با بازیِStefan Kapicic) و Negasonic Teenage Warhead (با بازیِ Brianna Hildebrand)سر وکله شان پیدا شد به تیم ابر قهرمانان اشاره کرد که سعی داشتند به تیم داخل کنند ، یعنی این تریلر صریحا دِد پول را به سری فیلم های ایکس من ربط داد ! البته دِد پول از نوع سوپر قهرمانان ایکس من نیست و ورژن اش با آن ها فرق دارد و هنوز برای پیوستن به آنها را ه زیادی دارد .
همچنین می بینیم که Angel Dust به طور کامل Colossus را صاحب می شود و خودِ Angel Dust نیز توسط Negasonic Teenage Warhead تصاحب شده است . ظاهر جدید دِد پول که هم درد می کشد و هم درد می بخشد ، بار دیگر توسط دوستش Weasel (T.J. Miller) ارزیابی می شود ، و اهرم فشار اصلی دِد پول ، (Vanessa Carlyle (Morena Baccarin به Ajax اطمینان می بخشد که جای نگرانی نیست .

این تریلر به ما نشان می دهد که در دِد پول ، قرار است شاهد طنز ، خشونت ، و یک ابر قهرمانِ بی ربط که با شخصیت قویِ رینولدز گره خورده باشیم . اما در کنار آن شاهد شخصیت های مکمل زیادی که شامل ابر قهرمانان و دشمنان آنها می شوند نیز هستیم ! طرفداران زمان زیادی را برای این فیلم به انتظار سپری کرده اند و فیلم های ابر قهرمانی با دسته بندی و درجه ی ( R ( R rating طرفداران خاص خود را دارد اما امیدواریم که خاص بودن شخصیت دِد پول این عنوان را عام پسند تر کند .
تا عرضه ی Deadpool کمتر از دو ماه باقی مانده و انتظار می رود که در این مدت بازاریابی های زیادی برای آن صورت گیرد . کمپانی Fox تا کنون زحمات زیادی برای این فیلم کشیده و ما منتظر بازاریابی های بعدی خواهیم بود .
Deadpool در ۲۱ ام فوریه ی ۲۰۱۶ به روی پرده ی سینما ها خواهد رفت و به دنبال آن X-Men: Apocalypse در ۲۷ ام مِی ۲۰۱۶ ، Gambit در سال ۲۰۱۷ ، Wolverine 3 در ۳ ام مارس ۲۰۱۷ ، و یک ایکس من جدید که هنوز عنوان ان مشخص نیست در ۱۳ ام جولای ۲۰۱۸ به روی پرده خواهند رفت .

در آخِر شما را به تماشای پیش نمایشی جذاب از Deadpool دعوت می کنیم:

دیدگاهی بگذارید