site hit counter

ستاره های مشهور برای اینکه تصویر عمومی خوبی داشته باشند و جلوی خبر نگاران خوب ظاهر شوند کار های زیادی انجام می دهند ؛ از یک رنگ موی ساده گرفته تا رژیم های سخت و حتی جراحی پلاستیک !

در مطلب پیش رو لیستی ۱۵ نفره از هنرمندانی آماده کردیم که این تغییرات ظاهری تاثیر به سزایی در شغل آنها داشته است :

( باید بگوییم ، قیافه ی برخی از آنها واقعا دیدنی است )

Jennifer Lawrence :jennifer-lawrence

Adele :adele

Bradley Cooper :bradley-cooper

Taylor Swift :taylor-swift

Kristen Stewart :kristen-stewart

Zac Efron :zac-efron

Emma Watson :emma-watson

Chriss Pratt :chriss-pratt

Dita Von Teese :dita-von-teese

Olsen Sisters :olsen-sisters

Tom Hardy :tom-hardy

Blake Lively :blake-lively

Emma Stone :emma-stone

Kim Kardashian :kim-kardashian

Kelly Osbourne ( دختر خواننده معروف Ozzy Osbourne ) :kelly-osbourne-1

Leave a Reply

Your email address will not be published.