site hit counter

s1

مدیر اجرایی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از حضور ۴۰۰ مهمان داخلی و خارجی در ایام برگزاری جشنواره در همدان خبر داد.مجید فروتن در جلسه ستاد استانی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان بیان کرد که از امتیازات بارز جشنواره امسال محتو ابخشی به مضامین این حوزه است.

همچنین ایشان در ادامه افزود:

“امیدواریم برآیند این جشنواره برای حوزه تئاتر کودک و نوجوان خیر و برکت داشته باشد. وی با بیان اینکه در جشنواره امسال ۴۰۰ مهمان در همدان حضور می‌یابند، گفت: امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی در برگزاری جشنواره تئاتر کودک و برنامه‌های جانبی آن برای مهمانان حاضر در جشنواره باشیم.”
 مهمانان خارجی جشنواره از کشورهایی نظیر کره جنوبی، چک، روسیه، استرالیا، سوئد، ایتالیا، ترکیه، لهستان، آلمان، فرانسه و آفریقای جنوبی به همدان می‌آیند.
مدیر اجرایی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، جشنواره تئاتر را حوزه‌ ارتباط فرهنگی دانست و افزود:
تئاتر ابزاری برای آموزش غیرمستقیم مفاهیم به کودکان و نوجوانان است و هنرمندان می‌توانند از این فرصت فرهنگی و هنری فراهم شده، برای تبادل دانسته‌های خود استفاده کنند.
فروتن با تأکید بر آمادگی کامل همدان برای برگزاری جشنواره‌ای مطلوب و شایسته، خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌های اجرایی استان با هم‌افزایی و تعامل، برای برگزاری جشنواره و میزبانی از مهمانان در تلاش و تکاپو هستند.
بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی از ۲۱ تا ۲۷ آذرماه در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

به امید برگزاری چنین گردهمایی‌هایی در دیگر عرصه های هنر.

Leave a Reply

Your email address will not be published.