بالاخره سکوت Adele شکسته شد !

بالاخره پس از ۴ سال ادل خواننده بریتانیایی، سینگل جدیدی مربوط به آلبوم آینده ی خود منتشر کرد.این سینگل با نام Hello در وب سایت های قانونی موسیقی قرار گرفته است. ترکی که در سایت آیتونز بیش از ۴۰ کشور رتبه نخست را در اختیار دارد ، نوید آلبومی بی adele-52fe4f14-heroنظیر را می دهد.همچنین ویدیوی زیبایی نیز از این آهنگ منتشر شده که در پست بعدی در خصوص جنجال تلفن تاشوی درون موزیک ویدیو صحبتی میکنیم!.گفتنی ست ادل ، پس از انتشار این آهنگ آلبوم خود را نیز برای پیش خرید در آیتونز قرار داد. نام آن ۲۵ است و تاریخ انتشار آن ، ۲۰ ام ماه نوامبر می باشد که به صورت جهانی توسط ناشر XL عرضه خواهد شد.نکته جالب اینکه در کمتر از یک ساعت هم آهنگ و هم آلبوم در رتبه یک سایت آیتیونز قرار گرفتند.آلبوم قبلی ادل یعنی ۲۱ نیز در لیست برترین آلبوم ها (بعد از ۴ سال) می باشد و در رتبه هشتم قرار دارد.

در آلبوم ۲۵ که طی سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ ضبط گردیده، این هنرمند با نویسندگان و تهیه کنندگانی چون : برونو مارس ،دنجر موس،مکس مارتین،رایان تدر و توبایس جسو همکاری کرده است.

در ادامه میتوانید نیم نگاهی به ترک لیست این آلبوم بیاندازید:

۱٫ Hello
۲٫ Send My Love (To Your New Lover)
۳٫ I Miss You
۴٫ When We Were Young
۵٫ Remedy
۶٫ Water Under The Bridge
۷٫ River Lea
۸٫ Love In The Dark
۹٫ Million Years Ago
۱۰٫ All I Ask
۱۱٫ Sweetest Devotion

شما میتوانید به صورت کاملا قانونی ترک Hello را در اسپاتیفایرایگان گوش دهید و یا در آیتیونز خریداری کنید و از شنیدن این اثر هنری لذت ببرید.

232 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *