آزی آزبورن به همراه پسرش در برنامه ی تلوزیونی"تاریخ"

آزی آزبورن به همراه پسرش بر روی پروژه ی جدیدی به نام کانال تاریخ کار میکنند.پروژه ای که شاید شما را هم غافاگیر کند. در ادامه با دوفصل همراه باشید.

پس از انتشار خبری مبنی بر عدم انتشار گروه موسیقی بلک سبت ، در وب سالیت “راک تیم” خبری مبنی بر پروژه ی جدید آزی آزبورن به نام “History channal” منتشر شد. آزی آزبورن در گفت و گویی با بیلبورد عنوان کرد که در حال فیلمبرداری پروژه ایست که در انگلستان ، به همراه پسرش بر روی کانال تاریخ (Histroy channal) میرود ؛ دز ادامه نیز گفت:

ما پدر و پسر قصد داریم کمی سر به سر تاریخ بگذرایم!.ما به استون‌هنج رفتیم و با فردی ملاقات کردیم که ادعای حلول شاه ارتور در جسم خود را داشت!. به پارک بِلِچلی رفتیم و ماشینی را دیدیم که آلن تورینگ (در زمان جنگ جهانی دوم) با آن پیام‌هایی مخفی آلمانی ها را رمزگشایی می‌کرد. به کوه راشمور رفتیم تا سیلوهای رها شده‌ای را ببینیم که آمریکا از آن برای ذخیره کردن موشک‌هایش استفاده می‌کرده‌. به شخصه برای من بسیار آموزنده است.

در حال حاظر هیچ اطلاعاتی از این که پروژه آزی و جک برای کانال تاریخ چه زمانی پخش می‌شود در دسترس نیست.

آزی در سال آینده بسیار پرکارخواهد شد.او و بند موسیقی اش یعنی  «بلک سبت» به آخرین تور دور خود خواهند رفت. تور «وداع» بیستم ژانویه در اوماهای ایالت نبراسکا آغاز خواهد شد.

هنگامی که چند روز پیش از آزبورن درباره‌ی امکان عرضه‌ی آلبومی جدید توسط بلک سبت پرسیده شد، او این احتمال را رد کرد و این‌طور پاسخ داد:

تصمیم گرفته‌ایم که تنها تور وداع را برگزار کنیم و آلبومی بیرون ندهیم. اگر کار می‌ساختیم و (به‌جای رتبه‌ی اول چارت) در رتبه‌ی دوم قرار می‌گرفت، مردم می‌گفتند «کارشان تمام است». تنها یک جایگاه ممکن پس از رتبه‌ی اول وجود دارد و آن هم رتبه‌ی دوم است…(خداحافظی در اوج!)blacksabbath_13cover

این در حالی است که سال گذشته، آزبورن که به شدت از استقبال به‌عمل آمده از آلبوم ۱۳ راضی بود، گفته بود که یک آلبوم دیگر هم در راه است. او حتی  امسال نیز اذعان کرده بود که علی‌رغم سن بالایش و اینکه ساخت و ضبط آلبوم جدید ۳ یا ۴ سال دیگر طول می‌کشد، باز هم علاقه ی شدیدی به اینکار دارد. اما به‌نظر می‌رسد که نظر او به‌کلی عوض شده است.

 

 

247 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *