« جی‌کی رولینگ » و پروژه های جدیدش : از نویسنده ی "هری پاتر" چه خبر؟

خانم “جی.کی.رولینگ” نویسنده ی سری کتاب های هری پاتر پس از حضور در برنامه ی شبکه ۴ رادیو انگلستان ، خبر از شروع به نوشتن ایده ای جدید در قالب کتابی دیگر داد.کتابی برای کودکانکه مصمم است آن را به اتمام برسناند.

نویسنده ی هری پاتر این روزها دوران پرکاری را میگذراند ؛ او در تلاش است تا نسخه ای از یک تئاتر به نام ” کودکِ نفرین شده” بر پایه ی سری رمان های هری پاتر بنویسد.چندی پیش نیز رمان جدید وی به نام «رابرت گالبریت» منتشر شده است.Robert-Galbraith-The-Cuckoos-Calling

با وجود این او در سال‌های پس از انتشار آخرین قسمت از کتاب‌های «هری پاتر» دیگر  کتابی برای کودکان ننوشته است، در این گفت‌وگوی رادیویی از آغاز نگارش کتابی دیگر از این نوع خبر داد.

«رولینگ» اظهار کرد که بودن تحت نام مستعار بیش از اندازه طولانی شده است و به بینندگان این برنامه اطمینان داد رمان‌های دیگری را با نام واقعی خود خواهد نوشت.

وی در ادامه گفت: «بدلیل تعدد پروژه هایم نمیتوانم زمان مشخصی را برای انتشار کتاب هایم مشخص کنم. درحال حاضر نیز در حال کار بر روی فیلم نامه ی «جانوران شگفت‌انگیز و جایی که می‌توان آن‌ها را یافت» هستم.با این وجود ایده های زیادی دارم؛ در اینده کتاب های زیادی با نام اصلی خودم خواهم نوشت.

 

رولینگ همچنین در ادامه افزود :

تنها ترس من این است که تا قبل از مرگ نتوانم ایده هایم را بر روی کاغذ بیاورم ؛ خوب طبیعی ست من در میان سالی به سر میبرم و این ترسیست که در این سن گرفتار آن شدم. ترس از اینکه نتوانم طرح هایم را اجراکنم و به ایده هایم جامه عمل بپوشانم.

آثار رولینگ تاکنون اقتباس‌های سینمایی و نمایشی انجام گرفته شده است که با استقبال عموم نیز مواجه شده. گفته می‌شود در ماه گذشته تنها در ۸ ساعت ۱۷۵ هزار قطعه بلیت برای نمایش «هری پاتر و کودک نفرین شده» فروخته و از آن زمان زمان پیش‌فروش بلیت‌ها سه مرتبه تمدید شده است که در نوبه ی خود جالب است. این نمایش قرار است ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۷ به صحنه برود.

236 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *