شایعه جدید StarWars 7 :ربات BB-8، رباتی موِنث و یکی از شخصیت های اصلی

از آنجا که به عصر جدیدی از فیلم های StarWars نزدیک میشویم ، کمپانی Lucasfilm توجه وتلاش خود را به تنوع بخشیدن یه شخصیت های حماسیِ این سری جلب کرده است .یکی از اولویت های آنها افزایش حضور شخصیت های زن در فیلم است واز نمونه های آن، میتوان به Daisy Ridley ، که در فیلم جدید StarWars 7: The force awakens نقش Rey را به تصویر میکشد ، اشاره کرد .
اما چه میشود اگر Daisy Ridley تنها شخصیت اصلیِ زن در این فیلم نباشد؟!
یکی از شخصیت های جدیدی که توجه بسیاری از طرفداران را به خود جلب کرده و بین آنها برتری خاصی دارد ، droid (ربات) جدید ، یعنی همان BB-8 است . همه اینطور فکر میکردند که BB-8 نیز مانند R2-D2 و C-3PO (دو ربات فیلم های قبلی StarWars ) با ضمیر “he” (ضمیر”او”برای مرد) خطاب خواهد شد ، اما اینطور که پیداست قرار است زن باشد!
این خبر ابتدا از سایت Mirror پخش شد و بنابر منبعی ناشناس و بی نام این طور نقل کرد که : “از آنجا که در هیچ یک از شماره های فیلم StarWars ، یک ربات قوی و موءنث نبوده ” J.J Adams (نویسنده و کارگردان معروف) قصد دارد که BB-8 را یک ربات موءنث خلق کند . در ضمن،طراحی گرد و توپ مانند BB-8 نیز به خاطر همین است.با این که برای شما خوانندگان عزیز خواندن اخبار با جزئیات و دقیق بسیار مهم است ، اما متاسفانه هیچ خبر رسمی درمورد جنسیت BB-8 اعلام نشده ( البته اگر بتوان برای ربات ها هم جنسیت قائل شد!)star-wars-force-awakens-rey-bb8

بدون درنظر گرفتن این ها ، بخش دوم خبر در سایت Mirror این بود که BB-8 ، در این فیلم یکی از نقش های Pivotal ( شخصیت اصلی و اساسی) خواهد بود! البته این امر به خاطر حضور پیاپی BB-8 در تریلر های بیرون آمده ار این فیلم تا حدودی مشخص بود .
به دنبال این خبر چند ماه قبل ، شایعه ای بر سر زبان ها افتاد که BB-8 یک شیء گران بها دارد که Kylo Ren (با بازیِ Adam Driver ) به دنبال آن است ، که همین قضیه پای Force را به این داستان باز میکند . همچنین از آخرین تریلر این فیلم_که همین امروز بیرون آمد_متوجه شدیم که BB-8 ربات Rey نیست و Rey او را در حین داستان فیلم پیدا میکند !
در این سناریو ، شباهت ها با R2-D2 در سال ۱۹۷۷ کاملا مشخص است ؛ یعنی BB-8 رباتی است که The First order به دنبال آن است تا به وسیله ی آن قدرتی در مقاومت (The Resistance) کسب کند .اینکه Adams تا چه حد میخواهد فیلم جدید را با فیلم های قبلی تطابق ببخشد بسیار هیجان انگیز است ؛ شباهت های زیادی نیز بین Rey , Luke وجود دارد . StarWars 7 بدون شک روی نوستالژی تاکید به سزایی دارد اما پیدا کردن تطابق بین نسخه های فبلی و جدید این فیلم را از داستان فرعی بودن دور میسازد .
البته اینها چیز های مهمی نیستند ؛ با وجود کارهای بسیاری که Lucasfilm در حال انجام دادن برای این پروژه است، هنوز راز های فاش نشده ی زیادی درباره ی این فیلم باقیست.
اما اینچنین دنبال کردن تریلر های فیلم ، نشان میدهد که این نسخه نیز مانند نسخه های قبلی کولاک خواهد کرد!
StarWars:Episode VII_The Force Awakens در ۱۸ دسامبر سال ۲۰۱۵ روی پرده ی سینما ها خواهد بود ؛ به دنبال آن به ترتیب Rogue One:A StarWars Story در ۱۶ دسامبر ۲۰۱۶ ،Star Wars: Episode VIII در ۲۶ مِی ۲۰۱۷ ،Han Solo StarWars Anthology film در ۲۵ مِی ۲۰۱۸ ، عرضه میشوند . البته انتظار میرود که Star Wars: Episode IX در سال ۲۰۱۹ ، و به دنبال آن the third StarWars Anthology film در سال ۲۰۲۰ روی پرده ی سینما بروند ولی برای ۲ عنوان آخر هنوز تاریخ خاصی مشخص نشده است .

478 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *