معرفی Captain America جنگ بین ابر قهرمانان


توی این سرمای تازه و زمستان ، هیچ چیز مثل یک فنجان نوشیدنی داغ نمیچسبد؛ هم شما را گرم میکند ، هم برای کل روز انرژی شما را تامین میکند ، هم اینکه ممکن است داستان یک فیلم خیلی خوب را برای شما اسپویل کند (Spoil:لو دادن داستان فیلم یا بازی ویدیویی و خراب کردن تجربه ی آن به طور شخصی) . حداقل در مورد Mug های (نوعی لیوان) زیرCaptain-America-Civil-War-mugs-5 که مربوط به فیلم Captain America: Civil War هستند، که اینطور است .
البته داستان CivilWar تا حدودی با
ری کسانی که Comic Book های ا
ن را دنبال میکنند مشخص شده بود ؛ چرا که داستان فیلم بر اساس همان هاست! به طور خلاصه در این فیلم شاهد حضور یک شخصیت فرا انسانی خواهیم بود
که جمع ابر قهرمانان ما را به ۲ نیم میکند و بین کسانی که موافق و مخالف قانون و حقیقت جدید اند حفره ای ایجاد میکند.در مرکز این درگیری (هم در Comic ها وهم درخود فیلم) در یک سمت Captain America و در سمت دیگر Iron Man قرار دارند . درباره ی این که اعضای دو گروه چه کسانی Captain-America-Civil-War-mugs-1اند میتوان گفت اگر کمی به عکس های روی لیوان ها نگاه کنید مشخص است.
جالب است بدانید که عکس های روی Mug ها فقط با گرمای نوشیدنی داخل آن ظاهر میشوند! پس اگر میخواهید داستان برایتان لو نرود نوشیدنی نخورید!(البته این امر برای کسانی که این مطلب را تا به اینجا خواندند صدق نمیکند)
(CBM (Comic Books Movie اعلام کر
د که قرار است لیوان هایی به بازار عرضه شودکه این چنین عکس های هنری روی آنها پیاده شده ؛ این همراه این عکس ها اعلام کرد که قهرمانان به دو دسته ی Te
am Captain America و Team Ironman تقسیم میشوند.البته در عکس ها شاهد حضور ابر قهرمانان دیگر نیز هستیم! Captain America در کنار دوست قدیمی اش Winter soldier ، وهمچنین Falcon ,Hawkeye ، و Ant Man خواهد بود؛ و Ironman نیز در کنار Black Panther ، Vision ، و War Machine در تیم مقابل قرار میگیرند .همچنین ار عکسها مشخص است که قهرمانان به ۲ تیم Freedom(تیم کاپتان آمریکا) و تیم Justic
e ( تیم مرد آهنی) تقسیم میشوند . این مشخص میکند که فیلم قرار است تا حدودی داستان اصلی Comic را طی کند اما نه کاملا! Captain-America-Civil-War-mugs-3موضوع اصلی کامیک مطرح شدن این سوال بود که تا چه حد به بهانه ی امنیت و عدالت به مردم آزادی میدهند ؟!
این سوال به خاطر برخورد فاجعه بارِ New Warriors ( یکی از تیم های ابر قهرمانان ماروِل) و شخصیت بد همان داستان به نام Nitro مطرح شد که منجر به مرگ بیش از ۶۰۰ نفر در داستان شد که بسیاری از انها نیز کودک بودند . از آCaptain-America-Civil-War-mugs-4نجا که Newwarrior هنوز دقیقا جزئی از داستان فیلم های Marvel نیستند ، رخ دادن این داستان در فیلم احتمال کمی دارد .
از آنجا که Mug ها برای شما هیجانی خاصی ایجاد نمیکنند (مگر اینکه معتاد کافئین باشید!)
عکس های روی آن _حداقل به خاطر گذر کوتاهی که به داستان فیلم دارد _ ممکن است شما را به استفاده از این لیوان ها ترغیب کند . چرا که این عکس ها برای Marvel و فیلم عرضه نشده ی آن به طور حتم ، پیامد های خاصی خواهد داشت.
Captain America: Winter Soldier بسیار فیلم خوبی بود ؛ همین باعث شد توقع عموم
برای فیلم بعدی بالاتر برود . انتقاداتی نیز وجود دارند که میگویند فیلم های ابر قهرمانی Marvel جدیدا خیلی فرمالیته شده اند. شاید هم حق با آنها باشد ! اما به هر حال جنگ داخلی بین خود ابر قهرمانان در فیلم های Marvel بی سابقه است . مطمئنا در آینده ای نزدیک شاهد محصولات دیگری با این نوع تم ، خواهیم بود، چرا که هم Marvel برای این فیلم هیجان زده است هم دیگران !
Captain America: Civil War در ۶ مِی سال ۲۰۱۶ ، عرضه خواهد شد .

309 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *