اگر پرنسس های دیزنی شخصیت های Fallout 4 بودند…

 

بخش بعدیِ بازی جدید و محبوب کمپانی Bethesda ، که سبک Post Apocaliptic RPG دارد ، با نام Fallout 4 ، در تاریخ سه شنبه ۱۰ نوامبر ، عرضه خواهد شد . با نگاهی گذرا به نقد های این بازی در روز های اخیر ، مشخص است که بازی قرار است یکی دیگر از بازی های خاص بین سری خود باشد که برای خود سبکی متفاوت تعریف میکند و هفته ی قبل نیز PR Machine همه چیز را هم از نظر رسمی هم غیر رسمی مانند یک پرچم بالا برد و به همه نشان داد.
در کنار ویدیو های بیرون آمده از گیم پلی این بازی ،Bethesda ، آمدن قریب الوقوع یک Update عالی همراه با ماشین هایی با تم Fallout4 برای Fortza Motorsport 6 را اعلام کرد . همچنین یک    Pib-Boy App جدید برای گیمر ها ، که به آن ها اجازه میدهد کاراکتر خود را قبل از عرضه ی بازی بسازند .
حال سایت DeviantArt و Destructoid ( دو Community بزرگ در زمینه ی هنر) به ما ترکیبی از  ۲ چیز متفاوت میدهند که ما هیچ وقت انتظار آن را نداشتیم : یک سری از پرنسس های کمپانی دیزنی در نما و محیط بازی Fallout 4 ! دادن ظاهر فرا حقیقی شخصیت های Fallout 4 ، همراه با لباس های  ترکیبی جدید و قدیمی ، بیش از انچه انتظار دارید جالب است.

هر یک از پرنسس ها ، خوصصیات خاص خود را دارند و پیرو جناح های مختلفی اند که در Wastland یکدیگر را ملاقات میکنند . سفید برفی (Snow White) یک Vault Dweller است که یک سگ دوست داشتنی و یک Molerate به دور پاهای او میچرخند ، The Little Mermaid’s Ariel یک کاتب(Scribe) از جناح The Brother hood of steel faction است ، Alice هم این دفعه به جای Wonderland سر از Wastland در آورده ، Rapunzel نیز به عنوان یک merc adventurer در حال از بین بردن یک bloatfly با یک ماهیتابه است (courtesy of V.A.T.S. — the Vault AssistedTargeting System) ، در حالی که Belle از داستان دیو ودلبر در حال بالابردن سطوح S.P.E.C.I.A.L خود با خواندن چند کتاب و مجله است و Gaston (یکی از شخصیت های مرد دیو ودلبر که عاشق Belle است) نیز به عنوان یک موجود جهش یافته او را همراهی میکند (در تصویر Belle حال خواندن کتاب معروف Grognak the Barbarian در Fallout است ) ؛ Jasmine در داستان علاء الدین نیز یک raider huntress است که سربریده ی یک Deathclaw را در دست دارد ،

Mulan و Cinderella هم در حال جنگیدن با یکدیگراند در حالی که لباس معروف power armor را به تن دارند.
Fallout 4 داستان نسل های بعد از یک جنگ اتمی را بازگو میکند ،اما چیزی که در بازی مشخص است این است که طراحی و مد دههی ۱۹۵۰ آمریکا به خوبی به قرن ۲۱ ام راه یافته است . برای همین است که این شخصیت ها به خوبی با تم Fallout یکی شده اند ، تا حدودی منطقی به نظر میرسند و زیاد عجیب نیستند ، و حتی با تم فیلم و داستان خودشان نیز مطابقت دارند. (بیچاره Alice)

Mulan و Cinderella

Mulan-vs-Cinderella-by-Petersaur

سفید برفی (Snow White)

Vault-Dweller-Snow-by-Petersaur

Alice (آلیس در سرزمین عجایب)

Jet-Junkie-Alice-by-Petersaur

Rapunzel

Merc-Adventurer-Rapunzel-by-Petersaur

Belle از داستان دیو ودلبر

 

SPECIAL-Belle-by-Petersaur

 

 

 

 

 

 

 

 

Jasmine Raider-Princes-Jasmine-by-Petersaur

Ariel

Brotherhood-Scribe-Ariel-by-Petersaur

 

395 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *