" دفترچه ی مرگ " : Margaret Qualley به فیلم میپیوندد

Margaret Qualley
Margaret Qualley

 

کارگردانان همواره ، به دنبال ساخت فیلمی بلند و سینمایی از ” Death Note ” (دفترچه ی مرگ )  انیمه و مانگای (Anime/Manga) ژاپنی معروف که ابتدا در سال ۲۰۰۳ منتشر شده بودند. از سال ها قبل نیز فیلم سازان معروفی همچون
( Shane Black ( Iron Man 3 وGus Van Sant ,Milk برای کار بر روی این پروژه گمارده شدند اما هیچ چیز مطابق برنامه پیش نرفت ؛ تا اوایل امسال که همه ی تیکه های پازل دور هم جمع شدند.
اینطور که مشخص است Adam Wingard برای کارگردانی این پروژه انتخاب شده و Nat Wolff  بازیگر معروف فیلم Paper Towns ( شهر های کاغذی )  نیز به عنوان شخصیت اصلی مرد در فیلم حضور خواهد داشت ؛ اما مثل اینکه یک نام دیگر نیز به این لیست اضافه شده!

 

به گفته ی ( THR ( The Hollywood Reporter ، قرار است Margaret Qualley  که هم اکنون در سریال The Leftovers( بازماندگان ) از شبکه ی HBO بازی میکند نیز به عنوان نقش اصلی زن در این فیلم نقش آفرینی کند . داستان فیلم نوشته ی( Jeremy Slater ( The Lazarus Effect به یک دفترچه ی فرا طبیعی اشاره دارد که هر کسی را که اسمش در آن نوشته شود میکشد! این دفترچه به دست یک پسر دبیرستانی می افتد و نیز تصمیم میگیرد با استفاده از آن ، دنیا را از شر و بدی پاک کند ؛ در حالی که در پی این قتل های مرموز ، یک افسر پلیس نیز به دنبال سر نخ برای یافتن اوست .

Nat Wolff
Nat Wolff

برای Margaret Qualley این مهم ترین نقشی است که تا کنون داشته ؛ وی قبل از سریال بازماندگانان ، در سریال Palo Alto به کارگردانی Gia Coppola یک نقش مکمل داشت که بر حسب اتفاق Nat Wolff نیز در آن بازی میکرد . همچنین انتظار میرود که در فیلم The Nice Guys ( آدم خوبها ) به کار گردانی Shane Black –  که درحال ساخت و عرضه در سال ۲۰۱۶ است ـ در کنار Ryan Gosling و Russell Crowe بازی کند. Adam Wingard قبلا با ساخت فیلم هایی همچون You’re Next ( بعدی تویی ) و The Guest ( میهمان ) ، تبهر خود در ساخت فیلم های سبک دلهره آور/ ترسناک ( horror/thriller ) را اثبات کرده و “دفترچه ی مرگ ” نیز از این امر مستثنی نیست .جدا از اینکه فیلم منابع و مخاطب کافی جذب کند یا خیر ، حتما فیلم برای طرفداران فیلمهای ترسناک و هواداران خود انیمه ( سریال انیمیشنی ژاپنی ) بسیار دیدنی خواهد بود . چرا که همان طور که در بالا ذکر شد ، دو فیلم ساز و بازیگر خوب برای ساخت آن انتخاب شده اند
به نظر شما Margaret Qualley برای این نقش فرد خوبی است ؟ یا Adam Wingard برای کار گردانی این فیلم فرد مناسبی است؟
نظرات خودتان را در زیر این مطلب با ما به اشتراک بگزارید و منتظر خبر های بعدی از این عنوان باشید .

679 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *