Cloud به شخصیت های Super Smash Bros پیوست

بازی Super Smash Bros به گیمر ها این اجازه را میدهد که به جای تعداد زیادی از شخصیت های معروف تاریخ بازی های ویدیویی همچون ماریو( Mario) ، سونیک ( Sonic ) ، پَک مَن ( Pac-Man ) و تعداد زیادی از شخصیتهای بازی های نینتندویی ( Nintendo ) و غیر نینتندویی  بازی کنند . اکنون شاهد پیوستن یک شخصیت جدید به این سری بازی هستیم : Cloud Strife از بازیِ فاینال فانتزی ۷ ( Final Fantasy 7 ) .

Cloud Strife - Final Fantasy 7
Cloud Strife – Final Fantasy 7

نینتندو ، همیشه نسبت به اضافه کردن شخصیت های غیر نینتندویی به بازی Super Smash Bros دست و دلباز بوده فقط با این هدف که یکی از بزرگ ترین یازی های سبک Fighting را بسازد و در کنار آن ، به این پرسش گیمر ها که ” اگر مگا مَن ( Mega Man ) با Jigglypuff ( یکی از شخصیت های Pokemon ) مبارزه کند چه کسی برنده میشود ؟ ” نیز پاسخ دهد . حال اگر در کنار آن با اضافه کردن کاراکتر به عنوان DLC ، چند دلاری هم به جیب زد که چه بهتر ! قبلا در ماه ژوئن ، کاراکتر Ryu از بازی Street Fighter را بعنوان DLC به بازی اضافه کردند و به زودی شما قادر خواهید بود به ازای اندکی پول ، شخصیتِ مو قشنگ فاینال فانتزی ۷ را هم به شخصیت های خود اضافه کنید .

این خبر در کنفرانس اخیر نینتندو و بلافاصله در سایت اصلی Super Smash Bros منتشر شد . لازم به ذکر است ، که علاوه بر اضافه شدن Cloud به عنوان شخصیت جدید ، کسانی که این DLC را تهیه میکنند قادر خواهند بود در Midgar ( یکی از شهر ها در Final Fantasy 7 ) بعنوان Stage جدید بازی کنند. با اینکه هنوز قیمتی برای آن اعلام نشده ، اما انتظار میرود که همانند DLC ریو $۵٫۹۹ با شد . ( البته اگر برای هر دو کنسول Wii U و ۳DS خریداری شود $۶٫۹۹ خواهد بود )

Super Smash Bros با وجود گیم پلی نسبتا ساده ای که دارد همواره برای طرفداران بازی های ویدیویی از اهمیت خاصی برخوردار بوده است و به خاطر محتویِ انبوه و دیوانه کننده ی خود برای آزاد کردن شخصیت های جدید آن ، یک گیم پلی کامل در اختیار شما میگذارد .

چیزی که به نظر میرسد از معادله جا مانده باشد ، امکان تقویت Cloud است تا حایی که به طرز مسخره ای بیش از حد قدرتمند( Overpowred ) شود و بازی دیگر چالشی نخواهد داشت . ایتن برای تقویت گیم پلی بازی مفید خواهد بود ولی با این حال هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه این DLC اعلام نشده است پس هواداران باید مدت بیشتری آهنگ فاینال فانتزی را زمزمه کنند .

174 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *