فهرست پر درامد ترین بازیگران مرد در سال جاری

رابرت داوني جونيور

440px-Robert_Downey_Jr_avp_Iron_Man_3_Paris

با ۸۰ ميليون دلار؛ مرد آهني همچنان پردرآمدترين ستاره جهان است. بازي در « انتقام جويان » و «کاپيتان آمريکا: جنگ داخلي » که براي آن ۴۰ ميليون دلار دريافت کرده، او را به پردرآمدترين بازيگر سال بدل ساخته است.

 جکي چان

Jackie_Chan_by_Gage_Skidmore

با ۵۰ ميليون دلار سوپر استار چيني با بازي در « داستان اژدها » در کنار آدرين برودي و جانن کيوزاک که تنها در چين ۱۲۰ ميليون دلار فروش کرد و نيز تهيه فيلم‌هاي ديگر و صداپيشگي در « پاندای کونگ فو کار ۳ » و بازي در «رد پا» و امضاي قرارداد بازي در چند فيلم ديگر، همچنان يکي از پولسازترين ستارگان جهان است.

 وين ديزل

440px-Vin_Diesel_by_Gage_Skidmore_2

با ۴۷ ميليون دلار؛ بازي در فيلم پرفروش « سريع و خشمگين ۷ » با فروش ۱.۶۵ ميليارد دلار و با داشتن ۹۳ ميليون هوادار در فيس بوک، او را به چهره‌اي مردمي بدل کرده است.

 بردلي کوپر

Bradley_Cooper_avp_2014

با ۴۱.۵ ميليون دلار؛ وی توانسته با فيلم‌هاي چون « آلوها » و « تک تيرانداز آمريکايي » که خودش تهیه کننده آن نیز بود. به مقام چهارم این لیست برود.

 آدام سندلر

440px-Adam_Sandler

با ۴۱ ميليون دلار؛ او با بازي در « پيکسل‌ها » بر پرده نقره‌اي رفت و با فروش دي‌وي‌دي فيلم‌هاي قبلي‌اش که هميشه مردم پسند بوده‌اند، به پولسازي ادامه داد.

 تام کروز

photo

با ۴۰ میلیون دلار بازي در نقش اتان هانت در « ماموريت غيرممکن » قسمت پنجم و نيز بازي در « لبه فردا » جايگاه او را به عنوان بازيگري پردرآمد حفظ کرده است.

آميتاباچان

440px-BACHCHAN_Amitabh_03-24x30-2009b

با ۳۳.۵ ميليون دلار ستاره بزرگ باليوود که در ۵۰ سال اخير در بيش از ۱۵۰ فيلم بازي کرده در ۲۰۱۴ ستاره فيلم « باوتانا باز مي‌گردد » بود مجري يک شوي شبانه با عنوان «چه کسي مي‌خواهد ميلياردر شود؟» بود که هشت فصل در سال ۲۰۱۴ روي آنتن رفت. فروش امتياز فيلم‌هاي او براي شبکه‌هاي تلويزيوني از منابع مالي اين سوپر استار هندي است.

سلمان خان

Salmanrampwalk

با ۳۳.۵ ميليون دلار مشهورترين ستاره باليوود که از سال ۱۹۸۹ تاکنون در بيش از ۸۰ فيلم بازي کرده در ۲۰۱۴ در «ضرب بازي کرده و ميزبان شوي شبانه «روساي بزرگ» ۹. آکشاي کومار با ۳۲.۵ ميليون دلار؛ ستاره باليود که از سال ۱۹۹۲ تاکنون در بيش از ۱۵۰ فيلم بازي کرده معمولا هر سال در چهار فيلم بازي مي کند. او در سال ۲۰۱۴ در نقش‌هاي اصلي فيلم‌هايي چون «تعطيلات» و «سرگرمي» بازي کرد و به عنوان ميزبان شوي زنده شبانه تلويزيوني ظاهر شد و تهيه کننده فيلم اکشن «موتورسيکلت‌هاي هوندا» هم بود.

مارک والبرگ

440px-Markwahlbergshpr

با ۳۲ ميليون دلاربازي در کمدي « تد ۲ » که ۱۶۸ ميليون دلار فروش کرد و «منتقل شوندگان: عصر انهدام» و ساحت فيلم هاي تلويزيوني در کمپاني خودش او را در اين جايگاه قرار داده است.

 

136 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *