" جنگ ستارگان ۷ " : این دیگه چه جور شمشیریه ؟!

” جنگ ستارگان ۷ ” ( Star Wars: The Force Awakens ) علاوه بر شخصیت های شماره های پیشین ، شخصیت های جدیدی را جمع آوری کرده که ماجراجویی را آغاز کنند که  J.J. Abramsتصمیم به فاش نکردن داستان آن دارد .

شخصیت های جدید در سمت ” نور ” ( The Light Side ) شامل : ( Finn ( John Boyega ) , Rey ( Daisy Ridley ) , Poe Dameron ( Oscar Isaac ، و ربات جدید و جذاب خودمان BB-8 میشود که قبلا در مورد آن اندکی بحث کردیم ( شایعه جدید StarWars 7 :ربات BB-8، رباتی موِنث و یکی از شخصیت های اصلی ) ، در مقابل ، در سمت ” تاریکی ” ( The Dark Side ) شاهد ظهور شخصیت هایی همچون : Captain Phasma ( Gwendoline Christie ) , General Hux  Domhnall Gleeson ) , Supreme Leader Snoke ( Andy Serkis ) , Kylo Ren ( Adam Driver هستیم.
در میان تمام چیز های جدید که توجه همگان را به خود جلب کرده ، شمشیر جدید شخصیت بد داستان Kylo Ren ، با نام Crossguard Lightsaber جایگاه ویژه ای دارد و از زمانی که تریلر های اولیه فیلم در نوامبر سال قبل بیرون آمد داستان ها و مطالب مختلفی در مورد اینکه از کجا آمده یا چطور کار میکند فضای مجازی را پر کرد . خیلی ها ممکن است بگویند ” این که چیز خاصی نیست! ” ، اما خیلی ها هستند که در نظرشان این شمشیر ” خفن ” ترین سلاح در فیلم های فضایی است ! حال ما برای پایان دادن به فکر کردن در مورد چگونگی عملکرد آن ، مطالبی را که به تازگی اعلام شده برایتان بازگو میکنیم .

Kylo-Ren-Lightsaber-Explanation
Kylo Ren Lightsaber Explanation

تصویری که اخیرا در سایت Reddit قرار گرفت ، در واقع یک نمایش در دیزنی لَند بود که در آن توضیح داده شد که سلاح اصلی Kylo Ren چگونه کار میکند . با توجه به نوع خاص نوری که این شمشیر دارد و نور های جزئی نزدیک دسته ی آن ، این طور استنباط شده بود که طراحی این شمشیر قدیمی است اما سازنده این شمشیر در واقع خود Kylo Ren است . از توضیحات تصویر که مشخص است تا به اینجا این امر درست بوده است .

توضیحات همچنین بیان میکند که تیغه های کوچک ( Quillons ) در واقع از خود تیغه اصلی ناشی میشوند و ، اینطور که برخی باور داشتند ۲ تیغه ی جدا نیستند . به طور کل میتوان نتیجه گرفت که Kylo Ren ، نیاز به سلاحی خاص داشته که تم تاریخی و قدیمی دارد.

در حالی که J.J. Abrams تایید کرده که Kylo Ren یک Sith ( یکی از گروه های قدیمی در جنگ ستارگان ) نیست ،همگان بر این باورند که این شخصیت خلق شده تا میراث Darth Vader را دنبال کند . بهعلاوه با توجه به شباهت های خاصی که the First Order با Sith دارد ، اینطور به نظر میرسد که با وجود اینکه وی یک Sith نیست ، Kylo Ren از طراحی قدیمی از سلاح کسانی که قبل از the First Order بودند ، سلاح خود را ساخته تا تم تاریکی که برای این شخصیت لازم بوده پدید آید .
منتظر Star Wars: The Force Awakens در ۱۸ ام دسامبر ۲۰۱۵ باشید .

481 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *