اعتراف چارلی شین در شبکه nbc

چارلی شین، بازیگر محبوب هالیوود در مصاحبه‌ با شبکه ان بی سی(NBC) آمریکایی در برنامه تودی (Today) تائید کرد که اچ‌ آی‌ وی مثبت است.

c93de9827dfcf7ee25fe6b4c7b0f69b8
Charlie Sheen

او اعلام کرد: “اینجا آمده‌ام که اعتراف کنم که مبتلا به ایدز هستم.”

در چند روز گذشته حجم زیادی از مطالب در رسانه ها به گمانه زنی در مورد چارلی شین پرداخته شده بود و وی با حضور در این برنامه پرده از این ابهامات برداشت.او گفت که چهار سال پیش از این مسئله با خبر شده است. همچنین وی عنوان کرد این موضوع را به دوستانش خبر داده، کار به اخاذی و باج‌گیری کشید.
او در این مصاحبه گفت:

“من به این افراد اعتماد داشتم و فکر کردم آنها به من کمک می‌کنند، اما اعتماد من به آنها با خیانت آنها مواجه شد.”

چارلی شین افرود یک روسپی از داروهای او عکس گرفت و تهدید کرد که آن را به روزنامه‌ها می‌فروشد. این هنریشه هالیوود گفت که با اعلام این خبر خود را از این “زندان” آزاد کرده است. به نقل از دیگر رسانه ها انتقال اچ‌آی‌وی از او به فرد دیگری “امکان‌ناپذیر” است، اما توضیح بیشتری در این مورد نداد. پزشک معالج او افزوده است که این هنرپیشه سالم است و با وجود اینکه ویروس اچ آی وی در بدنش وجود دارد، به بیماری ایدز مبتلا نشده است.

چارلی شین که در فیلم‌هایی مانند جوخه، وال‌استریت، اینک آخرالزمان و سریال تلویزیونی دو مرد و نصفی بازی کرده، سال‌هاست که با مشکل مصرف مواد مخدر و الکل دست و پنجه نرم می‌کند.

214 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *