استیون تایلر ، کمپینی برای حمایت از دخترانِ قربانی تجاوز برپا کرد

استیون تایلر ، رهبر و خواننده ی گروه موسیقی Aerosmith ، در تازه ترین پروژه های بشردوستانه ی خود ، موسسه ی خیریه ای شخصی ، به نام “جِینی” برای حمایت از دخترانِ قربانی تجاوز ساخته است. هدف از این پروژه جمع آوری سرمایه در جهت حمایت از دختران قربانی تجاوز ، و آگاهی و کمک به آنهاست.دخترانی که از بی توجهی و تجاوز جنسی رنج کشیده اند و مورد تعرض قرار گرفته اند. نام این موسسه ، یعنی جینی (Janie) از یکی از آهنگهای قدیمی گروه ، به نامِ “Janie’s Got a Gun” انتخاب شده است که محتوای آن به تجاوز به کودکان ، روابط نامشروع میپردازد.

قبل تر نیز استیون تایلر حامی موسسه های خیریه ی زیادی نظیر MusiCares  و یا موسسه ی مقابله با ایدز لنون (جان لنون)-Elton John AIDS Foundation- و بسیاری دیگر بوده است.

در ادامه سخنان استیون تایلر در رابطه با موسسسه حمایتی خود یعنی -جینی- را میخوانید:

“با درود و احترام خدمت تمامی همراهانم در موسسه ی “جینی” :

“تشکر و سپاس فراوان از تمامی کسانی که در افتتاح یکی از رویاهای دیرینه ی من حضور داشتند.حدود ۲۶ سال پیش ، من آهنگ “Janie’s Got a Gun” را برای حمایت از کودکان و دخترانِ مورد تجاوز و یا مورد بی توجهی قرار گرفته خواندم.امروز نیز جینی را براساس داستانِ آن موسیقی افتتاح میکنم.امروز ، جامعه ای بدین منظور شکل گرفته است.
از امروز هر فرد که مایل باشد میتواند با اهدا و کمک مالی فقط ۵ دلار از این دختران و همنوعان مورد بی مهری قرار گرفته حمایت کنید.همچنین با اینکار ، در کنار عمل بشر دوستانه ی خود ، شانس برنده شدن Ultimate VIP Rock Experience را به خود می دهید که شامل همراه شدن با من در مراسم فرش قرمز و انتشار اولین آلبوم سولوی من و همچنین وقت گذرانی در یک روز رویایی با بنده خواهد بود.
حال که نمیتوان اثرات آنچه تجاوز بر سر این کشور (و جامعه ی جهانی) آورده کاری کرد ، اما می توانیم به این دختران نشان دهیم کسانی هستند که دوستشان دارند.کسانی که به آنها کمک میکنند و به آنها اطمینان دهیم آینده ای امیدوار کننده در مسیر موفقیتشان نهفته است.
با عشق فراوان ؛استیون تایلر.”

این موسسه صفحه ای در  Prizeo باز کرده است که کمک کنندگان نه تنها میتوانند شانس برنده شدن Ultimate VIP Rock Experience  را داشته باشند ، بلکه بسته به کمکشان جوایز دیگری دریافت خواهند کرد ؛ جوایزی نظیر همنشینی در یک شام عالی در کنار خواننده ی محبوبتان ، استیون تایلر (!).

 

209 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *