حضور ایان مک شین در سریال « بازی تاج و تخت »

ايان مک‌شين بازیگر فیلم هایی نظیر « جان ویک » ، « هرکول » و « دزدان دریایی کارائیب » در مصاحبه ای اعلام کرد قرار است نقشی در فصل ششم اين سريال محبوب شبکه HBO داشته باشد نقشی کوتاه اما بسیار تأثیر گذار در سرنوشت این فیلم محبوب دارد زیرا که شخصيتي که او نقشش را ايفا مي‌کند، زنده کننده ی یکی از شخصیت های اصلی داستان است. به گفته وی:

«من مسئول بازگرداندن کسی هستم که شما هرگز فکر آن را نخواهيد کرد که دوباره  می توانيد او را ببينيد. تا همينجا بيشتر اشاره نمی کنم»

بازی تاج و تخت

اگر فصل پنجم را ندیده اید و نمیخواهید داستان برایتان [su_tooltip style=”light” position=”north” title=”اسپویل ” content=”پیش گفتن داستان یک فیلم، کتاب یا سریال که هیجان دیدن آنرا بدلیل دانستن پایان از بین میبرد.”]اسپویل [/su_tooltip] شود از ادامه خواندن خودداری کنید!

خوب ، اولین  گزینه ای که زنده شدنش به ذهن خطور می کند و حقیقتا مخاطبین این سریال آرزوی بازگشت او را میکنند، جان اسنو خواهد بود .فردی که در پايان فصل گذشته سريال توسط افراد خودش به قتل رسید. اما عجله کار درستی نیست ؛ زیرا احتمالات ديگری نیز وجود دارد. بعد از جان اسنو ، انتخاب بعدي شخصيت کتلين استارک خواهد بود . شخصی که مدتي از مرگش مي‌گذرد

؛ با اين حال ، در مجموعه کتاب‌هاي« A Song of Ice and Fire)» که توسط جورج‌ آر‌آر مارتين به رشته تحریر درآمده و maxresdefaultاين سريال با اقتباس از آن ساخته شده، شخصيت کتلين استارک توسط يکي از خادمان خداي نور و آتش احيا مي‌شود.
اما کسي که از مرگ بازمي‌گردد ديگر کتلين استارک نيست(!). زنی شبح‌مانند و پر از غريزه انتقام‌جويی ست که «ليدي استون‌هارت» يا « بانو سنگ‌قلب» نام دارد. امکان ديگری هم وجود دارد. مي‌تواند شخصيت هاوند باشد که آخرين باري که او را در سريال ديديم به شدت مجروح شده بود و آريا او را رها کرد تا بميرد.

415 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *