انتشار لوگوی فیلمِ " جنگ بر سر سیاره ی میمون ها " همراه با یک آگهی باور نکردنی!

چند سال قبل ، راه اندازی مجدد پروژه ی ” سیاره ی میمون ها ” ( Planet of the Apes ) به نظر فکر جالبی نمی آمد . مخصوصا با شاهکاری که Tim Burton که در سال ۲۰۰۱ ساخته بود اما نتیجه خوبی در پی نداشت !. ولی وقتی اولین شماره از سری جدید آن با نام ” طلوع سیاره میمون ها ” ( Rise of the Planet of the Apes ) در سال ۲۰۱۱ ساخته شد ، به همه ثابت شد که اگر پروژه در دست فرد درستی باشد ، هنوز امیدی به ایده ی ” شیوه ی زندگی میمون های برتر بر روی زمین ” هست .
Dawn-of-the-Planet-of-the-Apes-Caesar2
در فیلم ” طلوع سیاره میمون ها ” ( Dawn of the Planet of the Apes ) با تشدید اختلافات بین میمون ها و انسان ها ، شماره ی سوم از این سری یک جنگ تمام عیار را به تصویر میکشد و این امر از اسمش نیز پیداست : ” جنگ بر سر سیاره ی میمون ها  اما سوال اینجاست که این جنگ چه جور جنگی است یا چه شکلی است ؟ ممکن است هنوز جواب این سوال را ندانیم ولی حداقل میدانیم که لوگو ی فیلم چه شکلی است .
Caesar-Dawn-of-the-Planet-of-the-Apes

امروز سری به Twitter زدیم و متوجه شدیم که کارگردان ” جنگ بر سر سیاره ی میمون ها ” ، Matt Reeves ، از لوگو ی فیلم جدیدش پرده برداشت و مژده ی یک آگهی از این فیلم در بین قسمتی از سریال ” مرده ی متحرک ” ( The Walking Dead ) که این یکشنبه پخش شد را داد .

خبر ها در مورد فیلم فوق ، کم کم به بیرون درز کرد که بیشتر این اخبار به بازیگران آن مربوط میشد ؛ از این اخبار میتوان به بازگشت Judy Greer و اضافه شدن Woody Harrelson به بازیگران فیلم اشاره کرد .

اینکه آگهی روز یکشنبه چه بوده با توجه به تم تاریک فیلم قابل حدس است ولی این امر که بین یک سریال محبوب قرار گرفته نشان میدهد که یک تیزرِ منحصر بفرد است !

شکی در این نیست که بین طرفداران zombie apocalypse و طرفداران ape apocalypse یک همپوشانیِ معنی دار و قابل توجه وجود دارد ؛چرا که تیزر بین سریال The Walking Dead پخش شده است . پس انتظار میرفته که طرفدارن این دو عنوان درک متقابلی داشته باشند . سازندهی ” جنگ بر سر سیاره ی میمون ها ” احتمالا انتظار داشته که صبح روز دوشنبه این طرفداران کنار هم جمع شوند و در مورد جنگ بین میمون معروف داستان ” سزار ” و انسان ها بحث کنند .

با تمام این حرف ها این آگهی اصلا چیزی که فکر میکردیم نبود ! چرا که در طی این آگهی Andy Serkis ( که نقش سزار را در فیلم دارد ) رسما مردم را به بازی در فیلم به جای یکی از میمون ها دعوت کرد !

در دوفصل به تماشای آگهی زیبای سری جدید از فیلم های “سیاره ی میمون ها” می نشینیم:

War for the Planet of the Apes در تاریخ ۱۴ ام جولای ۲۰۱۷ ، روی پرده ی سینما های آمریکا خواهد بود .

360 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *