اولین تریلر Captain America: Civil War

اولین تریلر رسمی فیلم Captain America: Civil War به کارگردانیِ , Anthony Russo که پروژه Captain America: The Winter Soldier را نیز به عهده داشت منتشر شد.

این فیلم از اولین اکران های فاز سوم مارول است و داستان دنباله ی Avengers: Age of Ultron  جایی که حالا Chris Evans و کاراکتر Steve Rogers ، رهبریِ Avengers رو به عهده گرفته و بعد از حوادثی که خسارات زیادی را به بار آورد ، حالا دولت در کنار Tony Stark عضو سابق Avengers و با بازی Robert Downey Jr باز هم با توطئه ای جدید روبه رو میشوند و دولت‌های جهان قانونی را وضع می‌کنند که طی آن فعالیت‌های تمامی ابرقهرمانان کنترل می‌شوند و آن‌ها بایستی برای دولت کار کنند. کاپیتان آمریکا و مرد آهنی که در مورد این قانون نظرات متفاوتی دارند، مقابل یکدیگر می‌ایستند . … حال میبایست منتظر قسمت دیگری از این مجموعه کالکشن ها پر طرفدار که حدود چهار سال است جزو پر فروش ترین فیلم های هالیوود است باشیم.IMG_20151125_195018

نکته ی قابل توجه این است که همواره در سری فیلم های سوپرقهرمانی ، دنبال کنندگان کتاب های مصور ؛ ارتباط بهتری نسبت به صرفا بینندگان فیلم ها برقرار می کنند.

سایر بازیگران فیلم Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Paul Bettany, Jeremy Renner, Don Cheadle, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Emily VanCamp, Frank Grillo, William Hurt, Daniel Brühl و Tom Holland که سابقه بازی در دیگر قسمت ها را نیز را دارند به ایفای نقش میپردازند این فیلم  در ۶ می ۲۰۱۶ اکران میشود.

 

در آخِر نیز ، با دوفصل به تماشای زیبای این فیلم سینمایی می نشینیم:

590 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *