فروش ۵ فیلم برتر سینمای ایران:هفته ی اول آذر ماه

به رسم هر هفته نگاهی گذرا می اندازیم بر ۵ فیلم برتر و پر فروش سینمای ایران در هفته ای که گذشت.

 محمد رسول الله (ص)

129921394060412413310359664710

ساخته ی مجید مجیدی حدود به ۹۱ روز است که در ۱۲۱ سالن سینمایی اکران می شود ؛  در این هفته ، چیزی حدود به ۵۰۴,۱۳۲,۰۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.فروش کل نیز چیزی حدود به ۱۲,۵۹۷,۹۱۷,۸۱۱ تومان براورد شده است.

شاهزاده روم (انیمیشن)

انیمیشن شاهزاده ی روم ساخته ی  هادی محمدیان که جوایز بسیاری نظیر ” اعطاي لوح تقدير ويژه سی و سومین جشنواره فجر به تهيه‌کننده و کارگردان اثر « شاهزاده روم »”  “تقدير ويژه نهمین دوره‌ي جشنواره رويش از «شاهزاده روم»” “تقدير ويژه چهارمين دوره‌ي جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامي از «شاهزاده روم»” و.. را با خود به همراه دارد ، تنها در ۲۱ روز اکران خود  ، در جایگاه دومین فیلم (لنیمیشن) پر فروش هفته ی اول آذر ماه قرار گرفت.در این هفته ، شاهزاده ی روم موفق شد در ۱۲۱ سالن سینمایی فروش هفتگی۳۷۲,۰۹۸,۰۰۰ را ثبت کند. شاهزاده ی روم ، در طول اکران سه هفته ای خود ، فروش ۹۴۱,۶۲۸,۶۰۰ تومانی را با خود به همراه داشته است

جامه دران

جامه دران ، ساخته ی حمیدرضا قطبی در دومینهفته ی اکران خود در تنها ۵۰سالن سینمایی فروش هفتگی۱۴۸,۸۶۴,۰۰۰ تومانی را ثبت کرده است.فروش کل ” جامه دران ”۳۴۴,۱۹۸,۲۰۰ تومان برآورد شده است.

شیفت شب

Shifte_shab_poster

شیفت شب ، ساخته ی نیکی کریمی در اولین هفته ی اکران خود و تنها در ۲۸ سالن سینمایی ۱۰۶,۹۵۴,۰۰۰ تومان فروش داشته است.همچنین فروش کل : ۱۷۵,۳۶۰,۷۹۸ تومان براورد شده است

چهارشنبه ، ۱۹ شهریور

ْساخته ی وحید جلیلوند در ۲۹ روز اکران و ۳۲ سالن نمایش چیزی حدود به ۴۵۸,۷۲۸,۰۰۰ تومان فروش داشته است. فروش این هفته ی آن نیز ، ۵۹,۳۱۱,۰۰۰تومان برآورد شده است.

 

478 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *