" دنباله ی فیلم لگو " : پیشنویس فیلمنامه فیلم لگو ۲ به اتمام رسید

بدون شک ” فیلم لِگو ” یکی از بهترین فیلمهای ۲۰۱۴ بود ، چه از نظر باکس آفیس ، چه از نظر طرفداران . همچنین استقبال مردم از این انیمیشن اکشن _ کمدی به ما ثابت کرد که لگو پتانسیل تبدیل شدن به یک ” سری فیلم ” موفق را دارد ؛ حال شماره ی دوم آن در مرحله ی پیش از تولید است.در ادامه سعی داریم اطلاعات نسبتا جالبی را باشما دو فصلی های عزیز مطرح کنیم.

پیگیری ” فیلم لگو ” در سال اخیر دچار تغییراتی در امر کارگردانی و مدیریت شد ، اما این فیلم تنها یکی از فیلم هایی است که در حال حاضر بر اساس لگو ها ، در حال ساخته شدن در زیر چترِ کمپانی وارنر براوز ( Warner Bros ) است . شماره جدید این فیلم که با نام رسمی ” دنباله ی فیلم لگو ” ( The LEGO Movie Sequel ) ، در آینده ای نه چندان دور به روی پرده سینما ها خواهد رفت چرا که به ما خبر رسیده که اولین پیشنویس نمایش نامه ی آن کامل شده است .

” دنباله ی فیلم لگو ” نیز مانند شماره ی قبلی توسط نویسنده و کارگردانان ،Phil Lord و Chris Miller قلم خواهد خورد . میلر در یک اعلامیه ی کوتاه ، ضمن تبریک عید شکر گزاری اعلام کرد که هر دو نویسنده توانسته اند که پیشنویس نمایشنامه این فیلم را به اتمام برسانند :

” اخیرا توانستیم که پیشنویس رسمی شماره ی دوم فیلم لگو را به اتمام برسانیم ؛ عید شکر گزاری مبارک ! ”

lego-movie-sequel-script
The LEGO Movie Sequel

وظیفه ی کار گردانیِ ” دنباله ی فیلم لگو ” ، به جای Phil Lord و Chris Miller بر عهده ی ( Rob Schrab ( Community خواهد بود . یکی از علت های این موضوع این است که هر دوی آنها در حال کار بر روی فیلمی در مورد Star Wars Anthology Han Solo هستند که هنوز نام مشخصی نیز ندارد ولی برای عرضه در ۲۰۱۸ اماده میشود . البته Phil Lord و Chris Miller وظیفه ی خود را در ” دنباله ی فیلم لگو ” ، به عنوان تهیه کنندکان فیلم حفظ خواهند کرد .

در ” دنباله ی فیلم لگو ” قرار است شاهد تغییرات جالبی باشیم . این تغییرات شامل ” افزودن کاراکتر های جدید ” و ” افزایش صحنه های کمدی فیلم ” هستند . به عنوان مثال Schrab قصد دارد به محض این که تاییدیه ای از بی بی سی بگیرد ، دکتر معروف داستان “دکتر هو” را به شخصیت های داستان اضافه کند . Phil Lord و Chris Miller همچنین اعلام کردند که قصد دارند دامنه ی شخصیت های داستان را گسترده تر کنند . این گسترده کردن شامل افزایش شخصیت های زن داستان نیز میشود . مسلما دامنه ی وسیع فیلم لگو نیازمند جمعیتی از کاراکتر های دختر و پسر در کنار هم است تا بالانس فیلم رعایت شود ؛ سال قبل میلر خطاب به BBC گفت :

“شما قطعا میتوانید این را احساس کنید که فرهنگ فیلم سازی در حال مدرن تر شدن است و در این فرهنگ مدرن ، نیمی از مخاطبان را بانوان تشکیل میدهند ، انیمیشن ‘Frozen’ اثبات کننده آن است . و مسلما در آینده ی نزدیک شاهد شکوفایی استعداد های بیشتری در صنعت فیلم سازی توسط بانوان خواهیم بود . ”

” دنباله ی فیلم لگو ” ، همانطور که قبلا گفتیم ، تنها یکی از فیلم هایی است که قرار است در سال های آتی بر اساس لگو ها ساخته شوند . طرفدارن لگو شاهد فیلم های تلوزیونی زیادی در در مورد ” لگو بتمن “، یا سری فیلم های Cartoon Network ، مانند Ninjago بودند ، اما اکنون این عنوان ها فیلم های اصلی خود را روی پرده ی سینما خواهند داشت :

lego-batman-movie-will-arnett
LEGO Batman

لگو بتمن  که دستان توانای کارگردان Chris McKay ( کارگردان فیلم Robot Chicken ) و نویسنده ی معروف Seth Grahame-Smith ( نویسنده ی فیلم Abraham Lincoln: Vampire Hunter ) است

Ninja go
Ninjago

Ninjago ، به کارگردانیِ Charlie Bean ( کارگردانِ Tron: Uprising ) و به قلم دو نویسنده ، Dan و Kevin Hageman ، (نویسندگانِ سریال تلویزیونیِ the Ninjago: Masters of Spinjitzu ) ساخته خواهد شد .

به دلیل اعتبار افرادی که در ساخت فیلم های لگو دخیل هستند ، این فیلم ها دو عنصر ” شوخ طبعی و اکشن ” را به نحو احسن در خود حفظ خواهند کرد چرا که این دو عامل باعث میشود که تمام رده های سنی ، به مخاطبان این فیلم ها تبدیل شوند .

“لگو بتمن” در ۱۰ ام فوریه ی ۲۰۱۷ روی پرده ی سینما های آمریکا خواهد رفت . به دنبال آن Ninjago در ۲۲ ام سپتامبر ۲۰۱۷ و The LEGO Movie Sequel در ۱۸ ام مِی ۲۰۱۸ و Billion Brick Race (تقریبا) در ۲۴ ام می ۲۰۱۹ ، به روی پرده خواهند رفت .

301 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *