پیش نمایش جدید پرندگان خشمگین ، به مناسبت تعطیلات کریسمس

از زمانی که Rovio Entertainment در سال ۲۰۰۹ ، ” پرندگان خشمگین ” را خلق کرد مردم علاقه ی خاصی به آن نشان دادند. مردم بلافاصله عاشق قرار دادن پرنده ها در تیر و کمان و پرتاب گلوله وار آنها به سمت سازه های برجی شکل آن شدند و از اینکه همه ی برج ها را بریزند کلی لذت می بردند . با وجود این که ” پرندگان خشمگین ” ابتدا خود را در Apple iOS نشان دادند ، خیلی زود این بازی بین بسیاری از سیستم عامل ها پخش شد و در طی سال های اخیر ورژن های مختلفی از آن ساخته شد و در اختیار طرفداران آن قرار گرفت تا از بین آنها برای بازی کردن هر کدام را که میخواهند انتخاب کنند .
امروز نیز ” پرندگان خشمگین ” به جذب مخاطب خود ، هم از قشرِ پیر و هم از قشر جوان ، ادامه میدهد و هم زمان با گیم پلی و اساس نسبتا ساده اش ، به موفقیت قابل توجهی رسید . طوری که از جولای ۲۰۱۵ همه ی بازی های این سری ،جمعا بیش از ۳ میلیارد بار دانلود داشت ! به لطف طراحی عالی بازی که برای تمامی رده های سنین جذاب بود ، Rovio قلمروی بزرگی از مخاطبین رو برای خود ایجاد کند . اگر بازی ها را کنار بگذاریم ، ” پرندگان خشمگین ” را خیلی جا های دیگر نیز میتوان دید ، مثلا روی جوراب ها ، عروسک ها و غیره …
این یعنی اینکه ” پرندگان خشمگین ” دیگر تنها یک بازی نیست !


تریلر شماره ۲ – به مناسبت تعطیلات سال نو

حال درکنار تمام چیز هایی که ” پرندگان خشمگین ” در آن دیده میشوند ، شاهد فیلم آن خواهیم بود . خبر ساخته شدن این فیلم با نام ” فیلم سینماییِ پرندگان خشمگین ” تا به حال به گوش بیشتر طرفداران ان رسیده و طعمی از آن چه قرار است به عنوان فیلم نهایی منتشر شود در قالب تیزری در سپتامبر (شهریور ماه) همین سال منتشر شد. اکنون با نزدیک شدن تعطیلات کریسمس سونی با انتشار این تیزر کوچک به ما یاد آوری کرده که فیلم پرندگان خشمگین هنوز در راه است.
کلیپ منتشر شده ارتباط چندانی به فیلم اصلی ندارد و به جای آن بچه پرندگان (نوزادان!) را نشان میدهد که سعی میکنند آهنگ معروف کریسمسی “Deck The Halls” را همخوانی کنند. بچه پرنده ها نظمشان بهم میریزد و در سکوت طنز آوری به مخاطب خیره میشوند (!) .
فیلم پرندگان خشمگین تصمیم دارد به تماشاگران نشان دهد که چرا این پرندگان “خشمگین” هستند. قرمز (Red) چاک (Chuck) و بمب (Bomb) همیشه عصبانی ترین در بین جزیره ی مملو از پرندگان شاد بوده اند. یک روز خوک مرموز سبزرنگی به جزیره شان می آید و کاراکتر های اصلی ما تصمیم میگیرند پی قضیه را بگیرند تا بفهمند دقیقا این خوک سبز رنگ در جزیره شان چکار دارد.

تریلر شماره ۱ که در شهریور سال جاری منتشر شد

سونی انتظار بزرگی از این فیلم دارد و برای این انتظار بالا دلیل خوبی هم دارد، پرندگان بی شک در گیشه فروش بسیار بالایی خواهند داشت و فیلم پرندگان خشمگین به همین جا ختم نمیشود و قطعا شامل نسخه های بعدی نیز هست. بعضی ها شاید کلیت ایده سونی برای ساخت چنین فیلمی را زیاده روی بدانند که از روی یک سری بازی موبایل فیلمی ساخته شود اما سونی پافشاری میکند تا پرنده کوچولو های ویدیوی منتشر شده به جدید ترین علاقه مردم بدل شود و سیل عظیمی از عروسک ها، لباس ها و… را به همراه داشته باشد. خوشبختابه سونی، برروی فیلمی سرمایه گذاری کرده که موفقیتش قطعی است، بازی های پرندگان خشمگین خیلی وقت است که خودرا به همه ثابت کرده اند و اکنون نوبت سونی است که از این قضیه سودی به جیب بزند.

162 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *