کتابی با تعداد فروش ۴۰ میلیون نسخه

امروز در دوفصل به معرفی کوتاه چند کتاب با فروش بیش از ۴۰ میلیون نسخه در جهان می پردازیم ؛ با ما همراه باشید.

thumb_koshtan_morghe_mina
رتبه یک : کشتن مرغ مقلد

نویسنده : هارپرلی

سال انتشار :۱۹۶۰ و برنده جایزه پولیترز سال۱۹۶۴

داستان کتاب از زبان اسکات فینچ است که شروع به روایت مبارزات پدر خود علیه تعصب،نژاد پرستی و ریاکاری های برخی از مردم است . کتاب ما را به سفر ماجراجویانه یک مبارزه میبرد.این کتاب تا به امروز ۴۰ میلیون نسخه در جهان فروش داشته است.این کتاب با ترجمه فخرالدین میررمضانی به نام “کشتن مرغ مینا”در انتشارات امیرکبیر چاپ شده است.

0143109251
رتبه دوم : عشق مدرن

نویسندگان : عزیز انصاری و اریک کلینبرگ

 

همکاری عزیز انصاری طنز پرداز و اریک کلینبرگ جامعه شناس باعث خلق کتابی برای به نمایش گذاشتن تفاوت های عشق های دیجیتال امروزی  و عشق های سنتی گذشته شده است .

 

 

149011_280x382
رتبه سوم : دختری در قطار

نویسنده : پائولا هاوکینز

این کتاب با ترجمه “فرانک سالاری” در کتابفروشی ها موجود است .

کتاب داستان دختری است که هروز مسیر خود را با ترن طی میکند و در اخرین سفر خود درگیر ماجرای عجیبی میشود که برای حل ان در قطار مجبور میشود از دو زن دیگر در قطار کمک بگیرد .کتاب فضای ترسناک و مرموزی دارد و تا اخرین سطر نوشته این احساس هنوز تازگی دارد.

 

515p3OrN1KL._SY344_BO1,204,203,200_


رتبه چهارم : بلبل

نویسنده : کریستین هانا

روایت داستان از زبان دو زن است . دو زن با دو دیدگاه متفاوت که در سال ۱۹۳۹ زندگی می کرده اند و هرکدام به طریق جدایی سعی در حفظ روابط عاشقانه خود دارند. داستان روایت تهاجم نازی هاست ،از این رو کتاب حالتی تاریخی نیز دارد .رتبه پنجم : کار در حال پیشرفت

 

 

a-work-in-progress-9781476791616_lg

 

رتبه پنجم: کار درحال پیشرفت

نویسنده : کونور فرانتا

«کار در حال پیشرفت» خاطرات خود کونور فرانتا است که روایت مهاجرت خود از یک شهر کوچک به دنیایی مدرن و بزرگ را توضیح می دهد. او در این راه با مسائل و مشکلاتی رو به رو بوده است که بدون هیچ رو در بایستی آنها را با مخاطب در میان می گذارد .

 

 

 

715 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *