پیش نمایش فیلم جدید " پیشتازان فضا " در کنار اکران جنگ ستارگان ۷

فیلم جدید ” پیشتازان فضا : فرار تر از آن ” ( Star Trek Beyond ) همزمان با ۵۰اُمین سالگرد این سری فیلم های علمی_تخیلی ، به روی پرده ی سینما ها خواهد رفت . یک سال بعد از آن ، این عنوان قرار است که به شکل یک سریال تلویزیونی در شبکه ی CBS ، ادامه یابد . به بیان دیگر اکنون زمان مناسبی برای “پیشتاز فضا ” شدن است !
تصویر برداری های اولیه ی ” پیشتازان فضا : فرار تر از آن ” در اکتبر ۲۰۱۵ آغاز شد ؛ که یعنی این که فکر کنید که به اندازه ی کافی زمان گذشته تا یک تیزر از آن عرضه شود طبیعی است . ار آن جا که قرار است اولین پیشنمایش سینمایی از آن به دنبال فیلم ” جنگ ستارگان ۷ ” ( Star Wars: Episode VII – The Force Awakens ) در این ماه بیرون بیاید ، به نظر نقشه سازنده گان نیز همین است .

سایت  THR از این خبر داد که عرضه ی اولین پبش نمایش Star Trek Beyond به دنبال اکران فیلم جدید جنگ ستارگان ۷ در سینما ها رخ خواهد داد . البته این تنها فیلمی نیست که در کنار جنگ ستارگان تیزر داده است . بی شک با دیدنِ تریلر ی که اخیرا از ” کاپیتان آمریکا : جنگ بین ابر قهرمانان ” بیرون آمد و سومین پیشنمایش سینمایی از ” بتمن علیه سوپرمن : سقوطِ عدالت ” که چندی پیش عرضه شد ، هر دوی این فیلم ها از کاندید های نمایش ، قبل از جنگ ستارگان هستند . همچنین قبلا به ما خبر رسیده که اولین تریلر ” ایکس-من : آخر الزمان ” ( X-Men: Apocalypse ) نیز قرار است در کنار اثر J.J. Abrams ، یعنی جنگ ستارگان باشد . که ممکن است برای یک اثر دیگر از ۲۰th Century Fox – با نامIndependence Day: Resurgence ساخته ی Roland Emmerich -ذنیز حقیقت داشته باشد .
اینکه اولین پیش نمایش” پیشتازان فضا : فراتر از آن ” همراه جنگ ستارگان ۷ بیرون بیاید قابل درک است ؛ البته صرفا نه فقط به خاطر نمایش دادن ، بلکه همچنین به خاطر اساس علمی تخیلی مشترک و طرفداران مشترکی این دو عنوان با هم دارند ! ( البته اگر رقابت دوستانه ی آنها کنار گذاشته شود) آن هم در کنار این حقیقت که J.J. Abrams هنوز بعد از دو شماره قبلیِ پیشتازان فضا ، قرار است شماره جدید را نیز خودش تولید کند . مسلما جنگ ستارگان در باکس آفیس نیازی به کمک ندارد ولی حضور تریلر چنین فیلم هایی در کنار آن ، پرچم فیلم را تا بی نهایت بالا میبرد .Star-Trek-Beyond-begins-filming

طرفداران ” پیشتازان فضا ” دلایلِ خوبی جهت انتظار برای دیدن اولین پیشنمایش شماره جدید آن دارند . به علاوه ی این حقیقت اجتناب ناپذیر که این فیلم همان فیلمی است که قرار است ۵۰ امین سالگرد این عنوان را با آن جشن بگیرند ، این فیلم در واقع اولین فیلم از این عنوان به کارگردانیِ Justin Lin ( سازنده ی سری ۳-۶ سریع و خشن ) است و به همکاریِ ( Simon Pegg ( Shaun of the Dead, The World’s End ، از اعضای سری فیلم های پیشتازان فضا ، نوشته شده است . از یک طرف ، فهمیدن اینکه ، این فیلم اولین فیلم پیشتازان فضا است از زمان اولین باز سازی آن در سال ۲۰۰۹ است که قرار است در مورد سفر ۵ ساله ی U.S.S. Enterpris برای گشتن در دنیای جدید باشد ، طرفداران را دلگرم کرد .
به بیان دیگر انتظار طرفداران برای تیزر فیلم به نفع فیلم خواهد بود ؛ یک تیزر که یک نوع سرمایه گذاری برای موفقیت فیلم است و چیزی که از ابتدا پیشتازان فضا به دنبال آن بود را محقق میسازد ، در حالی که همزمان فرآیند تولید را نیز به روز تر و تازه تر میکند .
اگر چه Star Trek Beyond قرار است نمایان گر سریال های آن باشد – بدین ترتیب ، اولین تاثیری که بر روی مخاطبین می گذارد بسیار مهم است . اگر به اندازه ی کافی خوش شانس باشیم ، میتوانیم برای اولین بار Idris Elba را به عنوان شخصیت بد داستان ببینیم .

Star Trek Beyond در ۲۲ ام جولای ۲۰۱۶ روی پرده ی سینما های آمریکا خواهد بود .

199 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *