تقلید بامزه ی پوستر های زوتوپیا از پوستر های فیلم های بزرگِ ۲۰۱۶

فقط ۴ ماه تا عرضه ی انیمیشنِ Zootopia ، دیزنی سعی دارد برای این انیمیشن بازاریابی کند . این انیمیشن در شهری اتفاق می افتد که انواع حیوانات _ از بزرگ ترین آنها یعنی فیل گرفته تا یک موش کوچولو _ در جامعه حضور دارند که بیشتر به جامعه ی خود ما شباهت دارد با این تفاوت که حتی یک انسان نیز در آن پیدا نمی کنید .
در حالی که در بخش صدا پیشگی این انیمیشن ستارگانی همچون Bateman, Ginnifer Goodwin, Idris Elba, و Octavia Spencer حضور دارند ، دیزنی تمرکز خود در بازار یابی را بر روی تقلید از فیلم های مشهور سال جلب کرده است . همینطور که به پایان سال ۲۰۱۵ نزدیک میشویم ، خیلی جالب میشود اگر کمی به عقب برگردیم و به فیلم هایی که در ۱۲ ماه گذشته بیرون آمدند بنگریم . به همین نحو ، دیزنی چند پوستر از انیمیشن جدیدش به بیرون عرضه کرده که در آنها شخصیت های انیمیشنِ Zootopia در نقش کاراکتر های بزرگترین عناوینی که در سال اخیر اعلام شدند قرار گرفته اند .

پوستر های اخیرِ Zootopia خیلی جالب و دیدنی هستند ، در حالی که بسیار ساده به نظر میرسند ! شما حق دارید هر چیزی که میخواهید در مورد دیزنی بگویید ، اما در این شکی نیست که دیزنی کاملا بلد است که چطور با تقلید “شوخی ” کند . آن هم به وسیله ی مرتبط کردن عناوین و فیلم های مختلف به شخصیت های انیمیشن ؛ در بین این عناوین ، فیلم هایی همچون سیندرلا  ، جنگ ستارگان ۷  و بسیاری از عناوین دیگری مانند Jurassic World (جدید ترین شماره از سری پارک ژوراسیک ) , Straight Outta Compton, Fifty Shades of Grey که از فیلم های استودیو ی Universal Pictures هستند حضور دارند . حتی در بین آنها شاهد فیلم های کم بودجه ای مانند Ex Machina هستیم .
اینطور که از ظاهر آن پیداست ، زوتوپیا بیشتر یک انیمیشن خانوادگی است ولی این خیلی عجیب است که چرا دیزنی از فیلم های خانوادگی که در سال ۲۰۱۵ آمدند _ فیلم هایی همچون Minions, Inside Out, و The Good Dinosaur _ تقلید نکرده ؟! ولی در هر صورت پوستر های آن دیدنی اند .

زوتوپیا ساخته ی کارگردانان ، Byron Howard (سازنده ی Tangled) و Rich Moore (سازنده ی Wreck-It-Ralph) و Jared Bush (سازنده ی Big Hero 6) است . این افراد مسئول چند عنوان جدید دیزنی هستند پس درک اینکه چرا Zootopia یکی از امیدوار کننده ترین عنوان های ۲۰۱۶ است زیاد سخت نیست ؛ داستان آن قصه ی یک افسر به نام Judy Hopps ( با صدای Ginnifer Goodwin) ، یک خرگوش کوچک را بازگو میکند که برای عضویت در نیروی پلیسی نام نویسی میکند که اعضای آن همگی حیوانات قوی تر و بزرگ تر از او هستند . در حالی که او سعی دارد خودش را به همه ثابت کند ، با یک روباه پر حرف به نام Nick Wilde (با صدای Jason Bateman) همراه میشود تا یک پرونده ی بزرگ را حل کنند .
اینطور که از پوستر ها و تریلر های Zootopia پیداست ، قرار است شاهد اتفاقات جالبی در این انیمیشن باشیم ؛ و به نظر میرسد که مثل همیشه دیزنی سورپرایزی برای کودک درونِ انیمیشن دوست شما دارد !

Zootopia در ۴ ام مارس ۲۰۱۶ روی پرده ی سینما های آمریکا خوهد رفت .

در آخر شما را به دیدن  پیش نمایش این انیمیشن زیبا دعوت میکنیم:

598 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *