پیش نمایش فیلم " ایکس من : آخر الزمان "

درست است که ممکن است ادامه یافتن یا نیافتن سری جدید فیلم های ” ۴ شگفت انگیز ” نامشخص باشد ؛ این هم درست است که فیلم گَمبیت ( Gambit ) ممکن است تاخیر خورده باشد ؛ ولی با دو فیلم جدید ماروِل از کمپانیِ Twentieth Century Fox دیگر نمیشود شوخی کرد ! بعد از این که ” دِد پول ”  در فوریه بازار فیلم های ابر قهرمانی را به خود مشغول میکند ، ” ایکس من : آخر و الزمان در ماه مِی این سری را بار دیگر به روی پرده می بَرد و ادامه ی X-Men: First Class را کامل و کامل تر میکند .
در حالی که شعار فیلم و پوستر های آن این است که ” فقط کسی که قوی است نجات خواهد یافت ” _که اشاره به شخصیت بدِ ” ایکس من : آخر و الزمان ” نیز دارد _ این فیلم که ادامه ی X-Men: Days of Future Past است به هیچ وجه پایان ماجرا نخواهد بود ، بلکه شروعی دوباره است !X-Men-Apocalypse-Movie-Scale

لازم به ذکر است ، Bryan Singer به عنوان کارگردان فیلم ، ماه ها قبل اعلام کرده بود که استادیو قصد دارد که یک ” تجلیل ” ( homage ) را در یکی از تریلر های پایانی فیلم جای دهد . این هنوز مشخص نیست که آیا تریلرِ ” ایکس من : آخر و الزمان ” در واقع یک footage پایانی برای کامیک کان ( Comic-Con ) در San Diego باشد یا خیر !؟  ولی دیروز تصاویر کم کیفیتی از تریلر به اینترنت راه یافت که به ما ثابت کرد که حتی اگر اساس فیلم های ایکس من تغییری نکند ، هنوز هم صحنه های دیدنی در آن وجود خواهد داشت .

خلاصه ی داستان ” ایکس من : آخر و الزمان ” :
از زمانی طلوع زندگی بشریت او را به عنوان خدا میپرستیدند ؛ ” آخر الزمان ” ، نام بزرگ ترین و قدرتمند ترین جهش یافته از دنیای ایکس من در ماروِل است . او قدرت بسیاری از جهش یافته ها را گرد آوری کرده است و این امر او را فنا ناپذیر و نامرئی کرده است . به محضِ بیدار شدن پس از سالیان دراز ، از وضعیت دنیا سرخورده میشود و تیمی از قدرتمند ترین جهش یافتگان شاملِ Magneto (با بازیِ Michael Fassbender ) که پس از اتفاقاتِ X-Men: Days of Future Past دلسرد و ناامید است جمع می کند تا زمین را از وجود انسان ها پاک کند و یک نظام جدید بنا کند و سلطنت آن را خودش بر عهده گیرد . از آنجا که سرنوشتِ زمین در هوا معلق است ، Raven ( با بازیِ Jennifer Lawrence ) با کمک پروفسور X ( با بازیِ James McAvoy ) باید یک تیم جوان از جهش یافتگان را رهبری کنند تا جلوی بزرگترین دشمن خود را بگیرند و بشریت را از نابودی کامل نجات دهند .x-men-apocalypse-poster-trailer1

نظر شما در مورد شخصیت بد جدید داستان ” آخر الزمان ” چیست ؟! در مورد لباس جدید تیم ایکس من چطور ؟! یا حتی ورژن جوانِ قهرمانان تیم ایکس من ؟! نظرات خود را با ما در زیر این مطلب به اشتراک بگذارید .

ددپول در ۲۱ ام فوریه ی ۲۰۱۶ به روی پرده خواهد رفت و به دنبال آن ، X-Men: Apocalypse در ۲۷ ام می ۲۰۱۶ ، گیم بیت در سال ۲۰۱۷ ، و Wolverine 3 در ۳ ام مارس ۲۰۱۷ ، و یک فیلم دیگر ایکس من که هنوز نام آن مشخص نیست در ۱۳ ام جولای ۲۰۱۸ به روی پرده سینما ها خواهند رفت .
منتظر جهش یافته های جدیدی در فیلم باشید !

در آخر شما را به دیدن پیش نمایش زیبای فیلم سینمایی ایکس من ، آخرالزمان دعوت می کنیم:

491 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *