زادروز دو مرد که سینمای جهان را تغییر دادند ، استیون اسپیلبرگ و بردپیت

 

Brad-Pitt-2

بردپیت زاده ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳ متولد شهر Shawnee ایالت Oklahoma  است. مادر او Jane Etta، یک مشاور مدرسه و پدر او Alvin Pitt یک شرکت کامیونبری داشت.او برادری به نام Douglas Pitt دارد. همسر قبلی او Jennifer Aniston برای بازی در سریال Friends پردرآمدترین بازیگر زن تلوزوین شد. او و Pitt در ۲۰۰۵ از همدیگر جدا شدند. او از آن پس با Angelia Jolie زندگی و در سال ۲۰۱۴ ازدواج کرده و این دو داری ۶ فرزند هستند که این بچه ها بعضی از نظر بیولوژیکی بچه پیت و جولی هستند و بعضی ها به فرزندخواندگی قبول شده اند.

پیت ۳ بار برای بازیگری برای اسکار کاندید شده است و همچنین ۲ بار برای ۲ فیلم که او در آن همکاری داشته است و او در سال ۲۰۱۳ برای فیلم Years a Slave 12 برنده اسکار شد.او همچنین مفتخر به کاندید یک جایزه امی برای حضور در سریال Friends و برنده یک جایزه امی برای تهیه کنندگی اجرایی The Normal Heart است.

از مهمترین فیلم هیا او می توان به Fight Club و Fury، Moneyball، ۱۲ Years a Slave، The Curious Case of Benjamin Button ، Ocean’s Eleven، Inglorious Bastards و Seven و چنیدن فیلم محبوب و هنری اشاره کرد. پروژه آینده وی By The Sea با همبازی و کارگردانی همسر وی Angelina Jolie است.

MTE5NTU2MzE2Mzc0MDA5MzU1استیون اسپیلبرگ زاده ۱۸ دسامبر ۱۹۴۶ بی شک یکی از بهترین کارگردان های جهان بوده و است، وی یکی از پایه گذاران هالیوود دوره جدید است. او یک کارگردان، نویسنده و تهیه کننده آمریکایی است. او با همسر دومش Kate Capshaw در سال ۱۹۹۱ ازدواج کرد. او دارای شش فرزند است که تقریباً همه آنها در کارهای هنری مشغول به کار هستند. به عنوان مثال دختر ناتنی وی Jessica Capshaw ستاره سریال برده امی، Grey’s Anatomy است. او ۱۷۰ جایزه مختلف برنده شده است و برای ۱۵۱ تای دیگر کاندید شده است. او سه اسکار در کارنامه خود دارد. او همچنین تهیه کننده اجرایی چندین سریال مانند Band of Brothers و Falling Skies و Under the Dome بوده است. از محبوبتری فیلم های وی می توان به Saving Private Ryan،E.T.، سری فیلم‌های Indiana Jones، سری فیلم‌های Jurassic Park و فیلم Schindler’s List اشاره کرد. از پروژه های آینده او می توان به ۲ قسمت از انیمیشن موفق خود Tintin، یک قسمت دیگر از ایندیانا جونز و ۲ قسمت از سری Transformers اشاره نمود. همین طور قرار است تهیه کنندگی اجرایی فیلم Real Steel 2 را انجام دهد.

از دیگر متولدهای امروز می توان به Ashley Benson ستاره سریال Pretty Little Liars و فیلم Spring Breaker و همچنین Katie Holmes بازیگر سینما و همسر قبلی تام کروز اشاره کرد.

 

264 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *