فروش ۵ فیلم برتر سینمای ایران :هفته ی سوم آذر ماه

شاهزاده روم (انیمیشن)

عنوان اول این هفته اختصاص دارد به ساخته ی  هادی محمدیان که جوایز بسیاری نظیر ” اعطاي لوح تقدير ويژه سی و سومین جشنواره فجر به تهيه‌کننده و کارگردان اثر « شاهزاده روم »”  “تقدير ويژه نهمین دوره‌ي جشنواره رويش از «شاهزاده روم»” “تقدير ويژه چهارمين دوره‌ي جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامي از «شاهزاده روم»” و.. را با خود به همراه دارد ،

شاهزاده ی روم در هفته ای که گذشت با اکران در ۹۹ سالن سینمایی فروش هفتگی ۱۵۳,۲۰۰,۰۰۰تومانی را به خود اختصاص داد.همچنین در مدت اکران ۴۲ روزه ی خود ، رکورد فروش ۱,۹۰۱,۶۳۱,۲۰۰ تومانی را به خود ثبت کرده است که نویدِ موفقیت این انیمیشن ایرانی را می دهد.

 محمد رسول الله (ص)

129921394060412413310359664710

ساخته ی مجید مجیدی ، یعنی محمد رسول الله که آخرین روزهای اکران خود را سپری می کند ، این هفتهفروش ۱۳۹,۱۶۸,۰۰۰میلیون تومانی را با اکران  در ۶۸ سالن سینمایی به خود اختصاص داد.همچنین «محمد رسول الله» با بیش از ۱۱۲ روز اکران ، فروش کل  ۱۳,۴۸۹,۷۱۸,۹۰۹ تومانی را تا بدینجا ، به خود اختصاص داده است.

جامه دران

جامه دران ، ساخته ی حمیدرضا قطبی در سی و پنجمین روز اکران خود در ۴۲ سالن سینمایی فروش هفتگی۶۹,۴۷۶,۰۰۰ تومانی را ثبت کرده است.فروش کل ” جامه دران ”۷۳۳,۲۰۹,۰۰۰ تومان برآورد شده است.

شیفت شب

شیفت شب ، ساخته ی نیکی کریمی در سومین هفته ی آذر ماه ، پس از اکران در ۳۹ سالن سینمایی ، فروش هفتگی ۶۴,۳۵۴,۰۰۰ تومانی را بخود اختصاص داد. همچنین «شیفت شب» پس از ۲۸ روز اکران ، فروش کل ۵۰۸,۳۹۰,۳۹۸ تومانی را ثبت کرده است.

این سیب هم برای تو

1888984

جدیدترین ساخته ی سیروس الوند ، در ۲۸ روز اکران ، در ۲۶ سالن سینمایی ، در هفته ی گذشته ،  ۲۸,۸۹۳,۰۰۰ تومان فروش داشته است.همچنین فروش کل آن نیز ۱۵۵,۹۹۰,۰۹۹ تومان براورد شده است.

197 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *