دوری رضا صادقی از اجرا بر روی صحنه و انتشار آلبوم "شب بارونی"

shabe-barooni-620x620رضا صادقی در ۲۷ آذرماه در کنسرت خود به اجرای ۱۹ قطعه پرداخت که می توان از آنها به «خدا رو چه دیدی»،«کلافه»، «بخند»، «می‌خوامت»،«وایسا دنیا»،«آشنا»، «دوستت دارم خدا»، «بغض ترانه»، «سلطان قلبم»، «مشکی رنگ عشقه» و «یادگاری» اشاره نمود.

او در این کنسرت علاوه بر اجرای تعداد زیادی از قطعه هایش، حرف‌های زیاد و مهمی را نیز برای گفتن داشت. او با اجرای ترانه “یادگاری” یادی کرد از تمام کسانی که از بین ما نیستند و همینطور اشاره‌ای کرد به هنرمندانی مانند، بابک بیات، تاصر عبداللهی و مرتضی پاشایی.

او همچنین خبری را اعلام کرد که هر قسمت آن برای تک تک حضار خوشحال کننده بود. او اعلام نمود که قرار است در روز دوشنبه ۲۹ آذرماه که همان شب یلدا است، آلبومی به نام “شب بارونی” که دارای ۷ قطعه است را به صورت مجازی و بر روی اینترنت منتشر کند. و او در ادامه اضافه نمود که مردم با صدای خود یکی از قطعه‌های آلبوم جدید را به نام “ماه و موهات” بخوانند و آنرا برای وی ارسال کنند و هرکس که به عنوان بهترین صدا انتخاب شود قرار است این قطعه را به صورت مشتکر با صادقی بخواند.

او بعد از اجرای قطعه “عاشقتم” اعلام نمود که بنا بردلایلی دیگر نمیتواند کنسرتی داشته باشد.

و بعد از اجرای قطعه آخر، “دوستت دارم خدا”، و معرفی نوازندگان و گروه مشکی پوشان درمورد کناره‌گیری خود ادامه داد که نمیداند چه مدت زمانی طول میکشد که او به صحنه بازگردد، شاید مدت زمانی بسیار طولانی. او در ادامه اضافه کرد: ( اما با انرژی‌ای که امشب به من منتقل کردید. این شب را هیچوقت فراموش نخواهم کرد. )

 

173 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *