اجرای « دختر چل گیس بهار » توسط « علیرضا قرایی منش »

 

Alireza-Gharaei-Manesh-Ye-Hali-Daram-In-Rooza-Melodyfa-irسالن اریکه ایرانیان میزبان خواننده پاپ «علیرضا قرایی منش» پس از مدت ها در تاریخ ۱۶ دی ماه در به اجرای کنسرت می‌پردازد.

از موفق ترین آلبوم های وی میتوان به «یه حالی دارم این روزا» که در اسفند ۹۲ انتشار یافت اشاره کرد. و پس از این اثر تک قطعات که طی این ۲ سال منتشر کرد خود را بیشتر به مخاطبان موسیقی شناسند.

قرایی منش فعالیت حرفه ای خود را با تاسیس گروه «ژوان» آغاز نمود که قطعا دنبال کنندگان موسیقی این گروه رو با قطعه «دختر چل گیس بهار» به خوبی بیاد می آورند زیرا که در آن زمان در بین علاقمندان موسیقی تبدیل به یکی از پرطرفدار ترین قطعات شد
لیکن پس از ندتی از گروه «ژوان» جدا شده و به تنهایی فعالیتش را ادامه داد و در طول این مدت با هنرمندان نامی چون نیما مسیحا، حامی، مهدی یغمایی، حمید خندان و… همکاری کرد. قرایی منش خوانندگی نوازنده چیره دست پیانو، گیتار الکتریک، گیتار بیس و گیتار کلاسیک نیز میباشد و در تنظیم قطعات خودش این ساز‌ها را می‌نوازد.

این کنسرت درتاریخ ۱۶ دی ماه در اریکه ایرانیان برگزار می‌شود. «آرمین جباری» تهیه کننده این کنسرت و «علیرضا جعفریه» رهبر ارکستر است.

نوازندگان ارکس‌تری که در این کنسرت این خواننده را همراهی میکنند:

علیرضا جعفریه (گیتار اسپانیش)، حسن فراهانى (ترومپت)، علیرضا می‌رآقا (ترومپت)، بنیامین بیانى (ساکسفون)، میلاد مجذوب (گیتار الکتریک)، سعید جامع (درامز)، کیوان فرشید نیا (گیتار باس)، وحید قاسمى (پرکاشن و ادوات)، علیرضا کریمى، (پرکاشن و ادوات)، فرهاد باغشى (کیبورد)، احسان راستانى (کیبورد) و ارش جامع (ویلن)

 

217 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *