فروش ۵ فیلم برتر سینمای ایران :هفته ی اول دی ماه

شاهزاده روم (انیمیشن)

سومین جشنواره فجر به تهيه‌کننده و کارگردان اثر « شاهزاده روم »”  “تقدير ويژه نهمین دوره‌ي جشنواره رويش از «شاهزاده روم»” “تقدير ويژه چهارمين دوره‌ي جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامي از «شاهزاده روم»” و.. را با خود به همراه دارد ،

شاهزاده ی روم در هفته ای که گذشت با اکران در ۱۲۷ سالن سینمایی فروش هفتگی ۳۱۹,۲۹۹,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص داد.همچنین در مدت اکران ۴۰ روزه ی خود ، رکورد فروش ۲,۳۹۸,۷۹۶,۳۰۰ تومانی را به خود ثبت کرده است که نویدِ موفقیت این انیمیشن ایرانی را می دهد.

در مدت معلوم (فی المدت المعلوم)

t0msxoz540v8hi2mjho0

جدیدترین ساخته ی وحید امیرخانی توانست تنها در ۷ روز اکران و در ۴۰ سال سینمایی فروش هفتگی ۱۸۷,۷۶۲,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد. همچنین فروش کل این فیلم ۳۴۶,۵۵۱,۱۰۰ تومان براورد شده است.

پیش نمایش در مدت معلوم

محمد رسول الله (ص)

129921394060412413310359664710

ساخته ی مجید مجیدی ، یعنی محمد رسول الله که آخرین روزهای اکران خود را سپری می کند ، این هفته فروش ۱۶۵,۹۸۱,۰۰۰ میلیون تومانی را با اکران  در ۶۷ سالن سینمایی به خود اختصاص داد.همچنین «محمد رسول الله» با بیش از ۱۱۹ روز اکران ، فروش کل  ۱۳,۷۲۶,۶۵۶,۱۰۸ تومانی را تا بدینجا ، به خود اختصاص داده است.

شیفت شب

شیفت شب ، ساخته ی نیکی کریمی در ۳۵ روز اکران در ۴۸ سالن سینمایی ، فروش هفتگی ۱۱۳,۶۰۲,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص داد. همچنین «شیفت شب»، فروش کل۶۹۰,۷۶۵,۰۹۸ تومانی را ثبت کرده است.

پیشنمایش شیفت شب

 جامه دران

جامه دران ، ساخته ی حمیدرضا قطبی در ۴۲ روز اکران خود در ۵۵ سالن سینمایی فروش هفتگی۱۰۹,۲۹۷,۰۰۰ تومانی را ثبت کرده است.فروش کل ” جامه دران ”۸۹۰,۵۴۰,۹۰۰ تومان برآورد شده است.

 

408 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *