فروش ۵ فیلم برتر سینمای ایران :هفته ی دوم دی ماه

در مدت معلوم (فی المدت المعلوم)

t0msxoz540v8hi2mjho0

جدیدترین ساخته ی وحید امیرخانی توانست تنها پس از ۱۴ روز اکران و در ۶۰ سالن سینمایی فروش هفتگی ۳۴۵,۳۹۳,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد. همچنین فروش کل این فیلم ۶۹۲,۴۸۸,۴۰۰ تومان براورد شده است.

پیش نمایش در مدت معلوم

شاهزاده روم (انیمیشن)

شاهزاده ی روم در هفته ای که گذشت با اکران در ۱۲۷ سالن سینمایی فروش هفتگی ۲۹۱,۰۱۴,۰۰۰تومانی را به خود اختصاص داد.همچنین در مدت اکران ۵۶روزه ی خود ، رکورد فروش ۲,۷۱۵,۹۸۲,۰۰۰ تومانی را به خود ثبت کرده است که نویدِ موفقیت این انیمیشن ایرانی را می دهد.

محمد رسول الله (ص)

129921394060412413310359664710

ساخته ی مجید مجیدی ، یعنی محمد رسول الله که آخرین روزهای اکران خود را سپری می کند ، این هفته فروش ۱۶۷,۰۵۸,۰۰۰ میلیون تومانی را با اکران  در ۵۲ سالن سینمایی به خود اختصاص داد.همچنین «محمد رسول الله» با بیش از ۱۲۶ روز اکران ، فروش کل  ۱۳,۹۰۷,۶۷۲,۱۰۸ تومانی را تا بدینجا ، به خود اختصاص داده است.

شیفت شب

شیفت شب ، ساخته ی نیکی کریمی در ۴۲روز اکران در ۵۰سالن سینمایی ، فروش هفتگی ۱۶۱,۲۹۸,۰۰۰تومانی را به خود اختصاص داد. همچنین «شیفت شب»، فروش کل ۸۵۵,۹۸۵,۱۹۸ تومانی را ثبت کرده است.

پیشنمایش شیفت شب

 جامه دران

جامه دران ، ساخته ی حمیدرضا قطبی در ۴۹ روز اکران خود در ۴۴ سالن سینمایی فروش هفتگی ۱۰۹,۶۷۴,۰۰۰تومانی را ثبت کرده است.فروش کل ” جامه دران ” ۹۹۹,۶۸۲,۵۰۰ تومان برآورد شده است.

این بود فروش فیلم های دومین هفته ی دی ماه. نظرشما چیست؟

 

 

128 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *