گزارشی اختصاصی از کنسرت هشتم دی ماه مازیار فلاحی

به گزارش دوفصل ، در کنسرت هشتم دی مازیار فلاحی، خواننده محبوب کشور، اتفاقات جالبی افتاد و خبرهایی برای طرفداران این هنرمند ، اعلام شدند. مازیار فلاحی در این کنسرت منتخبی از بهترین آهنگ های آلبوم‌های قلب یخی، لعنت به من و ماه هفتم را اجرا کرد. او هنگام خواندن ترک “باران” -که برای دخترش باران نوشته شده است- ، از صحنه پایین رفته و دست دخترش که در قسمت مهمانان ویژه سالن میلاد نمایشگاه نشسته بود، را گرفت و بر روی صحنه برد و او را به همه طرفدارانش معرفی کرد.

او طبق روالِ دیگر کنسرت هایش ابتدا ، تک تک نوازندگان قدیمی و جدید را معرفی و هریک قطعه ای را نواختند.  وی در عین حال از کنسرت گروه فوژان که یکی از نوازندگان وی در این گروه حضور داشت خبر داد.

مهمترین خبری که مازیار فلاحی در آخِرین اجرای خود اعلام کرد، انتشار آلبومی در آینده بود. او اعلام کرد که قرار است آلبومی جدید  با نام احتمالی “یادم تو را فراموش” منتشر کند که قرار است برای فیلمی با همین نام ، به زودی در سینماهای ایران به روی پرده خواهد رفت ، ساخته شده است.

البته این اولین بار نیست که مازیار فلاحی برای فیلم و سریال موسیقی می سازد. آهنگ های او که وی را به شهرت فراوان رساند برای سریال “قلب یخی” ساخته شده بودند.

او همچنین از نورپردازان و صحنه سازانِ این اجرا تشکر فراوان کرد .در آخر نیز سپاسی فراوان کرد از هوادارانش و سپس با خداحافظی صحنه را ترک نمود…

145 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *