دد پول ( Deadpool ) : طنز یا خشونت ؟!

کریسمس امسال یک نفر با لباس قرمز هست که مطمئنم هیچ هدیه ای از او نمی خواهید . دِد پول ( Deadpool ) در واقع قرار است در ماه فوریه بیرون بیاید ، اما کمپانیِ ۲۰th Century Fox از این فصل نهایت استفاده را برد و یک بازاریابیِ ۱۲ روزه برای دِد پول به راه انداخت تمام تلاش های این دو هفته وقتی تریلرِ جدید این عنوان عرضه شد به اوج خود رسید .
دِد پول ، به کارگردانیِ تیم میلر ( Tim Miller ) ، در مرکز خود رایان رینولدز ( Ryan Reynold ) را جای داده که در نقش Wade Wilson بازی می کند ، مردی که تصمیم می گیرد تحت یکسری تجربیات و درمان های خطرناک ، هر طور شده خود را از بیماری سرطان که حدودا تمام بدنش را تخریب کرده ، نجات دهد . اما نتیجه ی آن چیزی نبود که انتظار می رفت . Wade بیدار می شود و در می یابد که ظاهر او کاملا از بین رفته و بسیار ترسناک شده است ! اما در کنار آن قدرت خود درمانیِ سریع ، بدست آورده است و این امر او را تقریبا فنا ناپذیر کرده است . او تمام بدن ترسناک خود را با یک لیاس سیاه و قرمز از جنس اسپندکس ، می پوشاند و به عنوان یک ابر قهرمان به راه می افتد تا دو شخصیت بد داستان با نام های ( Ajax ( Ed Skrein و ( Angel Dust ( Gina Carano را شکست دهد .

دومین تریلر رِد بندِ دِد پول ( red band : تریلر های بدون سانسور و دارای صحنه های خشن ) نیز اکنون عرضه شد که در آن شاهد عناصر کمدی و اکشن هستیم . این تریلر زمانی که Colossus (با بازیِStefan Kapicic) و Negasonic Teenage Warhead (با بازیِ Brianna Hildebrand)سر وکله شان پیدا شد به تیم ابر قهرمانان اشاره کرد که سعی داشتند به تیم داخل کنند ، یعنی این تریلر صریحا دِد پول را به سری فیلم های ایکس من ربط داد ! البته دِد پول از نوع سوپر قهرمانان ایکس من نیست و ورژن اش با آن ها فرق دارد و هنوز برای پیوستن به آنها را ه زیادی دارد .
همچنین می بینیم که Angel Dust به طور کامل Colossus را صاحب می شود و خودِ Angel Dust نیز توسط Negasonic Teenage Warhead تصاحب شده است . ظاهر جدید دِد پول که هم درد می کشد و هم درد می بخشد ، بار دیگر توسط دوستش Weasel (T.J. Miller) ارزیابی می شود ، و اهرم فشار اصلی دِد پول ، (Vanessa Carlyle (Morena Baccarin به Ajax اطمینان می بخشد که جای نگرانی نیست .

این تریلر به ما نشان می دهد که در دِد پول ، قرار است شاهد طنز ، خشونت ، و یک ابر قهرمانِ بی ربط که با شخصیت قویِ رینولدز گره خورده باشیم . اما در کنار آن شاهد شخصیت های مکمل زیادی که شامل ابر قهرمانان و دشمنان آنها می شوند نیز هستیم ! طرفداران زمان زیادی را برای این فیلم به انتظار سپری کرده اند و فیلم های ابر قهرمانی با دسته بندی و درجه ی ( R ( R rating طرفداران خاص خود را دارد اما امیدواریم که خاص بودن شخصیت دِد پول این عنوان را عام پسند تر کند .
تا عرضه ی Deadpool کمتر از دو ماه باقی مانده و انتظار می رود که در این مدت بازاریابی های زیادی برای آن صورت گیرد . کمپانی Fox تا کنون زحمات زیادی برای این فیلم کشیده و ما منتظر بازاریابی های بعدی خواهیم بود .
Deadpool در ۲۱ ام فوریه ی ۲۰۱۶ به روی پرده ی سینما ها خواهد رفت و به دنبال آن X-Men: Apocalypse در ۲۷ ام مِی ۲۰۱۶ ، Gambit در سال ۲۰۱۷ ، Wolverine 3 در ۳ ام مارس ۲۰۱۷ ، و یک ایکس من جدید که هنوز عنوان ان مشخص نیست در ۱۳ ام جولای ۲۰۱۸ به روی پرده خواهند رفت .

در آخِر شما را به تماشای پیش نمایشی جذاب از Deadpool دعوت می کنیم:

328 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *