site hit counter

ghaziani-731x1024هنگامه قاضیانی، بازیگر سینما و تئاتر ایرانی که از پروژه های او می‌توان به “من مادر هستم”، “سعادت آباد” و “به همین سادگی” اشاره کرد. او در این فیلم ها ترانه خوانده است. حال وی قرار است برای بانوان در روز شنبه ۱۹ دی ساعت سه بعد از ظهر در تالار وحد قطعاتی را اجرا کند.

مدیر موسسه “رنگپین کمان هنر” و مدیر کنسرت قاضیانی توضیح داد که: «ترانه پوریوسف در این کنسرت علاوه بر نوازندگى فلوت، سرپرستى ارکستر را برعهده دارد و در این ارکستر نیز مژگان ابوالفتحى کاخن، دایره و پرکاشن، ندا بهزاد کاخن، تنبک و پرکاشن، گلبرگ پرویزى بیس، پانیذ شفائى کلارینت، غزاله شیرازى ویولن سل، یلدا صمدى پیانو و آذین ملک زاده کمانچه مى نوازند. بناست در این کنسرت بازخوانى چند ترانه قدیمى، با تنظیم و سبک و سیاق مدرن که توسط رضا تاجبخش تنظیم شده اند، خوانده مى شود.»

 

هنگامه قاضیانی در سال ۸۶ و ۹۰ به ترتیب برای فیلم های “به همین سادگی” و “روزهای زندگی” برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن شد. او همچنین در سال ۸۷ در کنسرت گروه “دنگ شو” برای کودکان مبتلا به سرطان موسسه خیریه محک، آواز سر داد و همین طور در سال های ۸۷ و ۹۰ دو بار بر روی صحنه آهک “ای ایران” را اجرا کرده است.

 

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.