پیش نمایش دوم انیمیشن زوتوپیا : وقتی زندگی شهری به باغ وحش تبدیل می شود

Zootopia آخرین و جدید ترین انیمیشن ساخت کمپانی والت دیزنی ، قرار است یک انیمیشن کمدی باشد که یک خرگوشِ پلیس زیرک ( با صدای Ginnifer Goodwin ) و یک روباهِ هنرمند ( با صدای Jason Bateman ) ، در مرکز آن قرار دارند . بعد از اینکه پیش نمایشی قبلی از این انیمیشن منتشر شد ، و همچنین پستر هایی که شوخی هایی با برخی از فیلم های مشهور ۲۰۱۵ داشتند ، در می یابیم عنوان ” کمدی ” کاملا درخور این انیمیشن است .
Byron Howard قرار است یکی از کارگردانان این فیلم باشد ، کسی که قبلا روی عناوینی همچون Bolt و Tangled کار کرده بود ، و Rich Moore در کنار او خواهد بود ، کسی که در استودیوی دیزنی به خاطر Wreck-It Ralph در ۲۰۱۲ شاهد موفقیت وی بودیم . اکنون شاهد پیش نمایشی دیگر از جدیدترین همکاری آنها هستیم . Zootopia نیز قطعا مانند عناوین قبلی جزوء موفقیت های آن ها خواهد .
در پیش نمایش بالا می بینیم که Goodwin در نقش Judy Hopps برای پیوستن به نیروی پلیس اقدام می کند و بلا فاصله خود را در حال حل کردن پرونده ی یک فرد گمشده به کمک روباه داستان Nick Wilde در می یابد . این پیش نمایش نشان می دهد که این گونه فیلم ها برای کسانی که شبیه به آن را قبلا دیده اند ملموس است و خانواده ها با آن به راحتی ارتباط برقرار خواهند کرد . چرا که زندگی همان زندگی شهری است فقط به جای انسان ها حیوانات قرار دارند .

zootopia-movie-2016-poster

اگر تاکنون با انیمیشن جدید دیزنی همراه نبودید ، این پیش نمایش تمام سعی خود را کرده تا شما را راضی کند تا با آن همراه شوید ؛ همراهی ای که هم جوان و هم پیر را شاد خواهد کرد .

این انیمیشن به همراه صدا پیشگان ماهری همچون (Idris Elba (Beasts of No Nation ، (J.K. Simmons (Whiplash و خواننده ی مشهور شکیرا که در پشت پرده کار می کنند . شکیرا ( Shakira ) همچنین موسیقی متن این انیمیشن به نام “Try Everything” را نیز فراهم کرده است . این طور که معلوم است Zootopia یک انیمیشن کامل است و مشخص است که مانند دست اندر کاران اش ، خود نیز شاهکار است .
برای تمام کسانی که خود را با انیمیشن جدید Universal Pictures به نام ” The Secret Life of Pets ” _ که اتمسفری شبیه به Zootopia دارد _ محدود نمی کنند باید بگویم که کارگردانان Howard و Moore بار دیگر آن ها را سورپرایز خواهند کرد .

زوتوپیا در ۴ ام مارس ۲۰۱۶ به روی پرده ی سینما ها خواهد رفت .

528 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *