site hit counter

مانند فیلم های موفق دیگری که قبل از آن آمدند ، جنگ ستارگان ۷ ( Star Wars: Episode VII – The Force Awakens ) قرار است روی بزرگترین پرده های سینما دیده شود ، و خوشبختانه هیچ کمبودی از نظر تئاتر های IMAX در سراسر جهان برای این فیلم نبود . در واقع جنگ شتارگان ۷ خیلی سریع به یک عنوان ویژه و پرفروش تبدیل شد که هنوز هم فرصت زیادی برای فروش بیشتر نیز دارد !

اگر بازگشت این سریِ محبوب شما را به اندازه ی کافی برای دیدن این فیلم در تئاتر های IMAX مشتاق نمی کند ، تئاتر های AMC به بینندگان پوستر های ویژه هدیه می کنند ، البته اگر برای دیدن فیلم به شکل IMAX 3D بروید ! هر یکشنبه برای ۴ هفته ی متوالی ( از ۲۰ دسامبر تا ۱۰ ژانویه ) این پوستر ها داده شدند . همان طور که همه انتظار دارند این سری فیلم پوستر هایی عرضه کرده که بر روی دیوار اتاقتان فوق العاده جلوه می کند . با نزدیک شدن به پایان این ۴ هفته ، مخاطبین اکنون می توانند بر ۴ امین و آخرین پوستر این پوستر های ویژه نگاهی بیاندازند .

تئاتر های AMC امروز این پوستر را به بیرون عرضه کردند ، که نبرد بین (Finn (John Boyega و (Kylo Ren (Adam Driver بر روی مقرِّ Starkiller را نمایش می دهد . این پوستر سعی دارد صحنه ای از فیلم را با نگاهی نزدیکتر نشان دهد به طوری که هر دو کاراکتر را در وسط جنگل برفی سیاره قرار داده است . یک تفاوتی که می توان آن را به سادگی تشخیص داد این است که Ren در اینجا کلاه خودش را به سر دارد ولی در فیلم هنگام مبارزه خبری از این کلاه نبود .

اکنون می توانید پوستر آخر را در زیر مشاهده کنید :Star-Wars-7-IMAX-poster-Finn-Kylo-Ren

مسلما این پوستر بهترین از بین ۴ پوستری است که تا به حال بیرون آمده اند ، چرا که نبرد خوب و بد -که محوریت داستان سری جنگ ستارگان است- را به تصویر می کشد . از نظر طراحی ، شمشیر قرمزِ Kylo Ren در پس زمینه ی آبیِ پوستر جلوه ی خاصی دارد که توجه شما را به بد بودن وی در فیلم زمانی که آماده می شود به طرف مقابلش Finn حمله کند جلب می کند . در بر داشتن یکی از گیرا ترین صحنه های فیلم باعث می شود که شما برای داشتن آن در کلکسیون خود مجاب شوید .

قبل از عرضه ی فیلم کارگردان آن J.J. Abrams ، در مورد این که قصد دارد نبرد با شمشیر ها را مانند همان سری های کلاسیک قبلی با تکنیک های خاص خود بسازد بحث کرد .بعد از این که طرفداران حس کردند شیوه ی نبرد در سری های قبلی به شدت فانتزی و نمایشی در آمده بودند ، بازگشت به تکنیک های نبرد قبلی ایده ی زیرکانه ای بود . اگر نخواهیم تجربه ی دیدنش را برایتان خراب نکنیم ، فقط می توانیم بگوییم که نتیجه ی این ایده چیزی فراتر نبرد Luke و Vader و فراتر از انتظار ما بود طوری که طرفداران هیچ تردیدی برای دیدن آن نخواهند داشت .

ممکن است که تئاتر های AMC دیگر پوستری برای دادن به بینندگان نداشته باشند ، اما این به این معنا نیست تغییری در جدول باکس آفیس برای جنگ ستارگان ۷ رخ دهد ! طبق گزارشات نه تنها فروش پایین نیامده ، بلکه به صورت نجومی بالا رفته است . نظر مردم در مورد فیلم بسیار مثبت بوده و حتی جوایزی در طی اکران خواهد برد ! این نشان می دهد که ارزش این فیلم برای طرفداران آن بیش از یک ورقه ی کاغذی است .

در آخر شما را به دیدن پوستر های IMAX قبلی این فیلم دعوت می کنیم :star-wars-7-force-awakens-poster-amc Star-Wars-TFA-IMAX Captain-Phasma-IMAX-Art-Poster-Star-Wars

آخرین سری استاروارز اکنون بر روی پرده ی سینما هاست و به دنبال آن Rogue One: A Star Wars Story در ۱۶ ام دسامبر ۲۰۱۶ ، Star Wars: Episode VIII در ۲۶ ام می ۲۰۱۷ ، Han Solo Star Wars Anthology film در ۲۵ ام می ۲۰۱۸ به روی پرده خواهند رفت . انتظار میرود Star Wars: Episode IX نیز در سال ۲۰۱۹ روی پرده سینما ها باشد و به دنبال آن شماره ی سوم از Star Wars Anthology film در ۲۰۲۰ به روی پرده برود .

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.