سیا آهنگ Reaper را به همراه ترک لیست آلبوم This is Acting منتشر کرد

سیا، ورژن کامل آهنگ خود،Reaper، را که همکاری ای است با Kanye West به صورت کامل منتشر و شنیدنی کرد. این آهنگ جدید این خواننده استرالیایی بر روی ترک لیست وی،This is Acting قرار خواهد گرفت.

کانیه وست به همراهی سیا این آهنگ را نوشته و تولید کرد، که از ابتدا فصد سیا نوشتن این آهنگ برای ریحانا برای آلبوم Anti وی بوده، اما ریحانا آنرا رد کرده. تمام قطعه های ترک لیست This is Acting آهنگ هایی هستند که سیا برای خوانندگان دیگر نوشته بود اما آنها را رد کرده بودند.

سیا اعلام کرد که “ریپر” را تنهایی و با کمک نکاتی از وست، نوشته است.sia-may-performance-2015-billboard-650

سیا در مصاحبه ای با مجله رولینگ استونز اعلام نمود:

“من به این آهنگ اهمیتی نمی دهم. می دانم این حرف من شاید بد به نظر برسد، ولی منظور من این است که من وابستگی احساسی و شخصی به این آهنگ ندارم. فقط فکر کردم که یک آهنگ “باحال” است! یک آهنگ باحال و خوب که وارد آهنگ های ضبط شده ام نخواهد شد. اما مدیر برنامه من بسیار از این آهنک لذت برد که به خاطر وی این(Reaper) را در جز ترک لیست قرار دادم”

سیا آهنگ های دیگری از قبیل “Alive,” “Bird Set Free” و “One Million Bullets,” را به اشتراک گذاشته که همگی در هفتمین آلبوم وی که در ۲۹ ژانویه متشر خواهد شد، قرار دارند.

این آلبوم دنباله آلبوم ۱۰۰۰ Forms Of Fear وی محصول سال ۲۰۱۴ است که در ایالات متحده آمریکا و همینطور استرالیا به رتبه یک فروش دست یافت.

در انتها نگاهی می اندازیم به ترک لیست آلبوم جدید آلبوم جدید سیا:

۱٫ Bird Set Free
۲٫ Alive
۳٫ One Million Bullets
۴٫ Move Your Body
۵٫ Unstoppable
۶٫ Cheap Thrills
۷٫ Reaper
۸٫ House On Fire
۹٫ Footprints
۱۰٫ Sweet Design
۱۱٫ Broken Glass
۱۲٫ Space Between

در آخِر اگر مایل به شنیدن آلبوم This is Acting از سیا هستید می توانید به صورت “رایگان و قانونی” در اسپاتیفای به آن گوش فردا دهید و یا در آیتیونز آن را خریداری کنید.

675 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *