" شیفت شب " و " در مدت معلوم " میلیاردر شدند !

با وجود اینکه در هفته ی گذشته شاهد سقوطی چشم گیر در فروش فیلم های سینمایی بودیم ، فروش فیلم های ” شیفت شب ” و ” در مدت معلوم ” از مرز یک میلیارد گذشت !

از هفته ی گذشته تا کنون فروش فیلم های سینمایی به خاطر شروع امتحانات در سراسر کشور و فرا رسیدن جشنواره ی فیلم فجر ، با کاهش چشم گیری مواجه شد . البته باید بگوییم که داستان فیلم های اخیر طوری بود مردم را به دیدن فیلم ها در سینما جلب نکرد و افت در فروش در کنار این امر خالی از انتظار نیست .

بر اساس اخبار اخیر ، فیلم ” در مدت معلوم ” در ۲۵ سینما در تهران به روی پرده رفت و طی مدت ۲۳ شب ، فروشی معادل ۷۹۰ میلیون تومان برای خود رقم زد . این فیلم در ۲۲ سینما در شهرستان ها نیز نمایش داده شد و در آنجا نیز موفق شد حدود ۳۱۰ میلیون به دست آورد . که در کل فروش فیلم به ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان رسید . البته در ۱۷ دی ماه در تهران به فروش هفتگی ۴۹ میلیون تومان رسید که ار هفته ی قبل کمتر بود .

از طرفی فیلم ” شکاف ” نیز در ۱۶ سینما در تهران به نمایش در آمده است و طی ۹ شب به روی پرده رفتن ، ۱۲۰ میلیون تومان فروش داشته است . در چهار شنبه و پنج شنبه ی این هفته شاهد افزایش ۳۵ درصدی فروش این فیلم نسبت به هفته ی قبل بوده ایم و این فیلم دیشب یه فروش ۲۸ میلیونی دست یافت .

انیمیشن ایرانی ” شاهزاده ی روم ” نیز در تهران رکورد فروشی معادل ۱ میلیارد و ۲۳۵ میلیون تومان برای خود به ارمغان آورد . این عنوان در ۱۵ سینما در حال پخش است و در تهران و شهرستان بیش از ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان فروش داشته است .

فیلم ” پی ۲۲ ” در ۱۰ سینما روی پرده رفته ، و تا کنون ۵۸ میلیون تومان در تهران و ۱۰ میلیون تومان در شهرستان فروش داشته است .

و در آخر فیلم ” شیفت شب ” که در تهران به فروشی معادل ۹۲۰ میلیون تومان ، و در شهرستان حدود ۲۸۰ میلیون تومان دست یافت . این فیلم در ۱۲ سینما در تهران و ۲۵ سینما در شهرستان به روی پرده رفته است و در کل به فروشی حدود ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسید .

169 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *