حمید نعمت الله نیمی از فیلم برداری فیلم " رگ خواب " را به اتمام می رساند

حمید نعمت الله و کادر فیلم ” رگ خواب ” امروز به خیابان های سمیه قدم گذاشتند و حدود یک سوم از مراحل فیلم برداری را به اتمام رساندند و به اتمام نیمه ی اول این عنوان نیز نزدیک می شوند .

با وجود مشخص شدن لیست نهایی فیلم های حاضر در سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر ، با کمال تعجب حمید نعمت الله و فیلم وی با نام ” رگ خواب ” در این جشنواره حضور ندارند !

کادر و عوامل این فیلم در اطراف خیابان سمیه مشغول به فیلم برداری و کار بر روی فیلم شده اند ، و تا کنون شاهد حضور کوروش تهامی و لیلا حاتمی در این تصویر برداری ها بوده ایم . در حالی که کوروش تهامی با گریم و چهره ای متفاوت در این فیلم حضور
خواهد داشت .

ساخت این فیلم در اواخر آذر ماه در تهران کلید خورد و با نام مینا پروانه گرفت و نویسندگی آن را مدیون معصومه بیات هستیم و تهیه کنندگی آن را خود نعمت الله بر عهده دارد .

داستان فیلم درباره ی نابودیِ یک زن است و این طور که مشخص است این بار قرار است اثری متفاوت از نعمت الله را در این فیلم شاهد باشیم .

لیست کامل دست اندر کاران این فیلم شامل : مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی، صدابردار: بابک اردلان، تدوین : مهدی سعدی، طراح صحنه: حمیدرضا میرزامحمدی، طراح لباس: آزاده قوام، مجری طرح و طراح گریم : سهند ترابی، عکاس: امیرحسن شجاعی، منشی صحنه: شیدا یوسفی، برنامه ریز و دستیار کارگردان: فواد چاومه، دستیاران کارگردان: ایما استمراری، علیرضا اسکندر، بامداد نعمت الله، منشی صحنه: شیدا یوسفی، دستیار برنامه ریز:شبنم شبدیز، نورپرداز: داود محمدی، دستیار نور: آنگینه ایسنانیانس، دستیاران فیلمبردار: سعید براتی، حسن لشکری، مهدی براتی، سجاد براتی، امید نامنی، دستیاران صحنه: بابک تکریم سیف آبادی، سعید بیات، دستیاران صدا: امیر عاشق حسینی، بردیا اردلان، دستیاران گریم: لیلا ثانی، مهدی صیاد، دستیار لباس: فاطمه امیری، جلوه‌های ویژه تصویری: سینا قویدل، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیک، گرافیست: روح الامین، مدیرتدارکات: یاسر سلیمانی، دستیار تولید: محسن پناهی، دستیاران تدارکات: مهدی بحری، علی کریمی، میلاد دین دوست.

143 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *