ساخت Pacific Rim 2 دوباره کنار گذاشته شد

اینطور که به نظر می آید Guillermo del Toro مرد پر مشغله ای است . بعد از ساخت عنوان Crimson Peak که اخیرا عرضه شد .کمی طول کشید تا این کارگردان پروژه ی به دی خود را آغاز کند . وی اکنون در حال صحبت برای بازسازی The Fantastic Voyage است ، یک عنوان علمی-تخیلی درباره ی یک خدمه ی زیر دریایی که در حد میکروسکوپی کوچک می شوند تا به داخل بدن یک فرد بیمار سفر کنند و بیماریِ مغزی او را درمان کنند .

طرفداران فیلم عظیمِ ” حاشیه ی اقیانوس آرام ” ( Pacific Rim ) اثر del Toro ، حتما جزئیات کار جدید این کارگردان با نام ” سفر شگفت انگیز ” را می دانند . ولی این فیلم هر چه باشد باز Pacific Rim 2 نمی شود ! کارگردان و استودیوی سازنده روابط خود را دوباره آغاز کردند و دوباره قطع کردند ؛ و اکنون هم این طور که پیداست دوباره صحبت درباره ی این پروژه کنار گذاشته شده است .bg_0

به گفته ی سایت خبری THR ، در خبری که رکورد بازدید های اخبار ” سفر شگفت انگیز ” را نیز شکست ، این خبر را اعلام کرد :

” قرار بود که Del Toro بعد از ” سفر شگفت انگیز ” به سراغ ” حاشیه ی اقیانوس آرام ۲ ” برود ، سری فیلمی که نبرد ماشین و هیولا را در اثر افسانه ای اش یه تصویر می کشید . اما در هر صورت این پروژه برای مدت زمانی محدود از زمان بندی عرضه خارج شد . اما اکنون طبق اخباری که به ما رسیده پروژه تا زمانی نا مشخص کنار گذاشته شده است . و دست Del Toro را برای انتخاب اثر بعدی اش بیشتر باز کرده است . ”

خوشبختانه برای طرفداران ” حاشیه ی اقیانوس آرام ” این به معنای ” مرگ ” این سری فیلم نیست ! بلکه هنوز هم از طریق کامیک هایش با نام Pacific Rim: Tales from the Drift زنده خواهد ماند . این کامیک ادامه ی کامیک قبلی با نام Pacific Rim: Tales from Year Zero خواهد بود . به علاوه ، هنوز هم امکان تغییر این وضعیت به خاطر عکس العمل عموم مردم وجود دارد . ( البته به گفته ی THR ! )Pacific-Rim-Tales-From-Drift-Cover

فاکتور دیگری که ممکن است ” حاشیه ی اقیانوس آرام ۲ ” را تحت تاثیر قرار دهد ، این است که این فیلم بیشتر از هر جای دیگر ( از جمله آمریکا ) در چین تصویر برداری شد . به عبارت دیگر این حقیقت که این فیلم در چین بهتر از آمریکا اجرا شد غیر قابل انکار است و پس انتظار می رود سرنوشت این سری به زودی در دست کمپانی ای قرار گیرد که قدر ساخت شماره ی بعدی برای آن را بدانند . البته این فقط در حد حدس است . چرا که del Toro هر چه بیشتر سر خود را با پروژه های دیگر گرم کند ، احتمال دیدن شماره ی بعدی این فیلم بر روی پرده ی سینما کمتر است .

منتظر اخبار بعدی در مورد این فیلم باشید .

150 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *