نمایش عروسکی" نوازنده ای که ماه را می نواخت "

 

635869003251204772«نوازنده‌ای که ماه را می‌نواخت» نام نمایشی عروسکی است که با روایت زندگی یک نوازده‌ی فقیر که نمایشنامه این اجرا را مجید بوربور نوشته و کارگردانی آن را حسین چراغی انجام داده است و از ۱۶ دی‌ماه در سالن گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شد است.

«نوازنده‌ای که ماه را می‌نواخت» تا روز ۱۶ بهمن‌ماه روی صحنه خواهد بود و ۲۱ دی‌ماه ویژه عکاسان و خبرنگاران اجرا می‌شود.
داستان این نمایش شرح حال نوازنده‌ی فقیری را روایت می‌کند که عاشق رود کوچک شهر است. نوازنده هر شب برای رود کوچکش ساز می‌زند تا اینکه در یکی از این شب‌ها او با پادشاه دریا روبرو شده و این سرآغاز تغییر در زندگی وی می‌شود.

عوامل این نمایش:

محمد رضا کریمی صارمی (تهیه کننده)،‌ رعنا قادری(راوی)، رعنا عتیقی مقدم و فاطمه عباسی (دستیار کارگردان)، سپیده طاهری (مدیر صحنه)، امیر پورخلجی (آهنگساز)، هدیه مودبیان (هم‌خوان)، مریم معینی (طراح لباس)، بهناز مهدی‌خواه (دوخت لباس)،‌ محمد رضا شاملوفرد (طراح نور)، امیرعلی عتیقی مقدم (عکاس)، پریسا تشکری (طراح پوستر و بروشور)، حسین چراغی و مجید بوربور (طراح صحنه)، الهام زنبوری، مائده جابری‌راد و سیمرا خوشبین (ساخت دکور)، زهرا رودکی (طراح عروسک)، فاطمه عباسی،‌ سمیه صادق‌پور، زهرا رودکی، الهام زنبوری‌ و هاله مودبیان (ساخت عروسک) و میترا محمد اسماعیلی (مشاور تبلیغات)

شایان ذکر است مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بلوار کشاورز خیابان حجاب داخل پارک لاله واقع شده است.

130 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *