فروش ۵ فیلم برتر سینمای ایران :هفته ی آخِر دی ماه

در مدت معلوم (فی المدت المعلوم)

جدیدترین ساخته ی وحید امیرخانی توانست تنها در ۲۸ روز اکران و در ۸۴ سالن سینمایی فروش هفتگی ۲۲۶,۹۲۸,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد. همچنین فروش کل این فیلم ۱,۲۰۸,۸۹۳,۰۰۰ تومان براورد شده است.

پیش نمایش در مدت معلوم

شاهزاده روم (انیمیشن)

شاهزاده ی روم در هفته ای که گذشت با اکران در ۱۰۶ سالن سینمایی فروش هفتگی ۱۷۶,۶۶۳,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص داد.همچنین در مدت اکران ۷۰ روزه ی خود ، رکورد فروش ۳,۲۱۲,۴۴۵,۳۰۰ تومانی را به خود ثبت کرده است که نویدِ موفقیت این انیمیشن ایرانی را می دهد.

این سیب هم برای تو

635818908196112967

فیلم سینمایی این سیب هم برای تو ، اثر جدیدِ سیروس الوند ، پس از ۵۶ روز اکران در ۴۲ سالن سینمایی ، توانست فروشِ هفتگی ۱۱۸,۹۶۷,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد.همچنین این فیلم ، در دوره ی اکرانِ تقریبا طولانیِ خود ،  ۶۰۳,۵۸۵,۰۹۹ تومان فروش داشته است.

شکاف

Shekaf-poster

شکاف ، به کارگردانی کیارش اسدی زاده ، پس از ۱۴روز اکران در ۲۹ سالن سینمایی ، توانست فروشِ ۱۰۲,۷۳۰,۰۰۰تومانی را بخود اختصاص دهد. همچنین “شکاف” در زمانِ اکرانِ خود ، ۲۱۴,۳۷۶,۲۰۰تومان فروش داشته است.

شیفت شب

شیفت شب ، ساخته ی نیکی کریمی در ۵۶ روز اکران در ۳۷سالن سینمایی ، فروش هفتگی ۸۱,۵۳۸,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص داد. همچنین «شیفت شب»، فروش کل۱,۰۵۲,۲۵۴,۰۹۸ تومانیرا ثبت کرده است.

پیشنمایش شیفت شب

205 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *