فروش ۵ فیلم برتر سینمای ایران :هفته ی اول بهمن ماه

در مدت معلوم

جدیدترین ساخته ی وحید امیرخانی توانست تنها در ۳۵ روز اکران و در ۷۴ سالن سینمایی فروش هفتگی ۲۲۴,۴۵۴,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد. همچنین فروش کل این فیلم ۱,۵۵۳,۸۷۴,۹۰۰تومان براورد شده است.

پیش نمایش در مدت معلوم

این سیب هم برای تو

فیلم سینمایی این سیب هم برای تو ، اثر جدیدِ سیروس الوند ، پس از ۶۳روز اکران در ۴۹ سالن سینمایی ، توانست فروشِ هفتگی ۱۴۹,۸۴۲,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد.همچنین این فیلم ، در دوره ی اکرانِ تقریبا طولانیِ خود ، ۸۱۲,۵۴۲,۴۹۹ تومان فروش داشته است.

شاهزاده روم

شاهزاده ی روم در هفته ای که گذشت با اکران در ۹۳ سالن سینمایی فروش هفتگی ۱۳۶,۸۹۵,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص داد.همچنین در مدت اکران ۷۷ روزه ی خود ، رکورد فروش ۳,۴۱۰,۱۴۵,۷۰۰۰ تومانی را به خود ثبت کرده است که نویدِ موفقیت این انیمیشن ایرانی را می دهد.

شکاف

شکاف ، به کارگردانی کیارش اسدی زاده ، پس از ۲۱روز اکران در ۳۷ سالن سینمایی ، توانست فروشِ ۱۰۴,۵۱۶,۰۰۰ تومانی را بخود اختصاص دهد. همچنین “شکاف” در زمانِ اکرانِ خود ، ۳۶۳,۱۴۵,۶۰۰ تومان فروش داشته است.

پیشنمایش شکاف

محمد رسول الله (ص)

129921394060412413310359664710

ساخته ی مجید مجیدی ، یعنی محمد رسول الله که آخرین روزهای اکران خود را سپری می کند ، این هفته فروش ۸۳,۳۵۱,۰۰۰ میلیون تومانی را با اکران  در ۳۷ سالن سینمایی به خود اختصاص داد.همچنین «محمد رسول الله» با بیش از ۱۴۷ روز اکران ، فروش کل  ۱۴,۲۴۵,۴۳۸,۲۰۸ تومانی را تا بدین جا ، به خود اختصاص داده است.

 

500 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *