چاوشی شاعر حقیقی "افسار" را پیدا کرد + دانلود قطعه ی افسار

 

قطعه‌ی «افسار» که از آثار دست اول محسن چاوشی خواننده پاپ است در حالی انتشار یافته بود که سراینده این قطعه به اشتباه استاد شهریار معرفی شده بود و پس رخ داد این اشتباه چاووشی از پسر استاد شهریار دلجویی کرده و طبق گفته محسن بوالحسنی چاوشی تأکید زیادی داشت تا شاعر واقعی «افسار» پیدا و حقوق مادی و معنوی‌اش پرداخت شود. و پس از تماس‌های مکرری با شاعرانی که همه شعرای شهر خود را می‌شناختند و حدود ۲۰ شاعر را در نظر گرفتیم و با آن‌ها گفت‌وگو کردیم و سرانجام ظهر ۳۰ دی‌ماه، این شاعر پیدا شد و فهمیدیم یک دخترخانم که متولد سال ۱۳۶۶ است و در شهر تبریز زندگی می‌کند، این قطعه را سروده است. آن دخترخانم که پریناز جهانگیرعصر نام دارد، نمی‌دانست که شعرش را محسن چاوشی خوانده و اثر در این سطح شنیده شده است و اتفاقا خیلی از این نظر خوشحال شد.

و طبق اظهارات این شاعر جوان وی همانند خیلی از شاعران تبریزی به استاد شهریار علاقه‌ دارد و بسیاری از شعرهای خود را با تضمین و استقبال از شعرهای شهریار سروده است.

و بوالحسنی اضافه کرد برای محسن چاوشی امنیت و حریم شخصی خانم《جهانگیرعصر》از همه‌چیز مهم‌تر است. از همه‌ی دوستان رسانه‌ها می‌خواهیم که فضای امن و بی‌حاشیه‌ای را برای این شاعر فراهم کنند.

شایان ذکر است محسن چاوشی پیش تر از هوادارانش عذرخواهی کرد و گفت که تمام تلاش‌اش را می‌کند تا شاعر اصلی این قطعه را پیدا کند.

در آخِر شما را به شنیدن و دریافت تک آهنگ “افسار” از محسن چاوش دعوت می نماییم

دریافت

164 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *