فروش ۵ فیلم برتر سینمای ایران :هفته ی دوم بهمن ماه

در مدت معلوم

جدیدترین ساخته ی وحید امیرخانی توانست در ۴۲ روز اکران و در ۷۲ سالن سینمایی فروش هفتگی ۲۵۵,۸۸۴,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد. همچنین فروش کل این فیلم ۱,۷۹۳,۳۴۰,۸۹۶ تومان براورد شده است.

پیش نمایش در مدت معلوم

این سیب هم برای تو

فیلم سینمایی این سیب هم برای تو ، اثر جدیدِ سیروس الوند ، پس از ۷۰ روز اکران در ۵۴ سالن سینمایی ، توانست فروشِ هفتگی ۱۱۲,۶۵۵,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد.همچنین این فیلم ، در دوره ی اکرانِ تقریبا طولانیِ خود ، ۹۲۷,۴۶۳,۰۹۹ تومان فروش داشته است.

شاهزاده روم

شاهزاده ی روم در هفته ای که گذشت با اکران در ۷۶ سالن سینمایی فروش هفتگی ۹۳,۴۳۶,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص داد.همچنین در مدت اکران ۸۴ روزه ی خود ، رکورد فروش ۳,۵۱۳,۴۶۱,۳۰۰ تومانی را به خود ثبت کرده است که نویدِ موفقیت این انیمیشن ایرانی را می دهد.

آدم باش

posteradambash1

آدم باش ساخته ی مجید جوانمرد بعد از گذشت ۲۱ روز از اکران خود در ۳۸ سالن سینمایی ، فروش کل ۳۰۲,۴۰۲,۰۰۰ تومانی را داشته. همچنین فروش هفته ی گذشته ی “آدم باش” در هفته ی گذاشته ۸۸,۷۴۷,۰۰۰ تومان برآورد شده است.

شکاف

شکاف ، به کارگردانی کیارش اسدی زاده ، پس از ۲۸ روز اکران در ۴۳ سالن سینمایی ، توانست فروشِ هفتگی ۸۷,۰۰۴,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد. همچنین “شکاف” در زمانِ اکرانِ خود ، ۴۴۵,۶۴۲,۰۰۰ تومان فروش داشته است.

پیشنمایش شکاف

 

285 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *