سریع و خشن ۸ : " سریع خشن " با پل واکر و برادرش وداع گفت !

از دست دادن کسی که دوستش داریم سخت است ؛ اما اینکه کسی را که دوستش داریم از دست بدهیم و بعد بخواهیم تظاهر کنیم که ” او ” هستیم از آن هم سخت تر است . این دقیقا همان وضعیتی است که کودی واکر ( Cody Walker ) بعد از این که از او تقاضا شد که جای برادرش در تصویر برداری ” سریع و خشن ۷ ” شرکت کند ، در آن قرار داشت . حضور کودی بیمه ای بود که هم اتمام به موقع فیلم ، و هم یک خداحافظی احساسی برای بازیگر و برای کاراکتر آن برایان اوکانر را تضمین می کرد .

با وجود اینکه از سکانس آخر فیلم ” سریع و خشن ۷ ” ( Furious 7 ) ، مشخص بود که دیگر کاراکتر اوکانر را در شماره های بعدی این فیلم نخواهیم دید ، شایعه های مبنی بر اینکه کودی واکر دوباره به این سری خواهد پیوست تا جای برادر خود را بگیرد بین مردم گفته می شد . اما اکنون این طور به نظر می رسد که وقتی سازنده ی فیلم گفت این سری بدون این کاراتر یا حتی بدون این ” خانواده ” ادامه خواهد یافت ، شوخی نمی کرده است .

به گفته ی سایت خبریِ Polygon ، نماینده ی کمپانیِ Universal Pictures با قطعیت کامل به آنها گفته است که کودی واکر برای بازی در ” سریع و خشن ۸ ” ( Fast 8 ) به این سری باز نخواهد گشت و درمقابل شایعه ها گفت : ” هیچ حقیقتی در پشت این شایعات نیست ! ” این شایعات زمانی زیاد شد که عکس کودی در یکی از صفحات IMDB در کنار ” سریع و خشن ۸ ” گذاشته شد . _ که هم اکنون آن را حذف کرده اند _ . به گفته ی Ron Meyer ، نایب رئیسِ NBC Universal ، پُل واکر در فیلم های پیش رو ” به شکلی دیگر نشان داده خواهد شد ” که تا حدودی به بازگشتی که طرفداران انتظار آن را داشتند نیز باز میگردد . اما همان قدر که این حرف مبهم است ، حضور این شخصیت نیز میتواند مبهم باشد ؛ در حد اینکه در طی فیلم Dominic Toretto (با بازی وین دیزل ) غیبت اوکانر را در حد حرف پیش بکشد !Vin-Diesel-and-Paul-Walker-in-Fast-and-Furious-4

مسلما ” سریع و خشن ۸ ” تمام چیز هایی که باعث شد شماره های قبلی این سری در باکس آفیس غوغا کنند را خواهد داشت ، که از آنها میتوان به انفجار های عظیم و صحنه های اکشن با بازی وین دیزل ،دواین جانسون ( the Rock ) ، و جیسون استاتهام اشاره کرد ؛ البته در کنار این هنر پیشه های خوب ، غیبت برادران واکر احتمالا سایه ی خود را بر این فیلم در باکس آفیس خواهد انداخت .

لازم به ذکر است که شماره ی جدید این سری در عوامل خود یک کارگردان جدید خواهد داشت و F. Gary Gray ( کارگردان فیلم Straight Outta Compton ) سکان فیلم ” سریع و خشن ” را از کارگردان شماره ی قبلی این سری ، James Wan ، خواهد گرفت .
زمانی که James Wan ثابت کرد که میتواند چیزی بیشتر از یک اثر خشک و اکشن در این سری بسازد ، آوردن یک کارگردان جدید این امکان را برای این ” سریع و خشن ۸ ” فراهم می کند تا رنگی متفاوت تر از ماشین سواری و انفجار آن ماشین ها و درگیری هایی با مشت و اسلحه به خود بزند . همچنین مکان های جدیدی برای انفجار آن ماشین ها فراهم می کند و این طور که گزارش شده ، تصویر برداریِ این فیلم در نیویورک ، ایسلند ، و کوبا اتفاق می افتد .

آیا تمام این چیز های جدید توجه مخاطبانی که این فیلم را از شماره ی ۱ تا ۷ دنبال کردند را به خود جلب می کند ؟! اگر جیمز باند می تواند این کار را بکند ، چرا وین دیزل و رفقا نتوانند ؟! پُل واکر ممکن است که از بین ما رفته باشد اما سری فیلمی که به کمک او ساخته شد همچنان به زندگی و سرگرم کردن ما ادامه خواهد داد . ( روحش شاد ، یادش گرامی )

Fast 8 در ۱۷ ام آپریل سال ۲۰۱۷ بر روی پرده ی سینما های آمریکا خواهد بود .

3284 بازدید

یک دیدگاه

  1. واقعا جای پل واکر توی سریع و خشن ۸ خالی بود،روحش شاد،اصلا وقتی فکرشو میکنم آتیش میگیرم،واقعا حیف بود،خیلی حیف بود

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *