تریلر دوم " عصر یخبندان ۵ " : مراقب شهاب سنگ ها باشید !

کمپانیِ ۲۰th Century Fox و استادیو Blue Sky ، دست به دست هم دادند تا تابستان امسال ۵ امین عنوان از سری انیمیشن های مشهور ” عصر یخبندان ” با نام ” عصر یخبندان : عصر برخورد ” ( Ice Age: Collision Course ) را برای ما به روی پرده ی سینما ها بیاورند . همه ما امیدواریم که این شماره نیز مانند شماره های قبلی این سری _ که روی هم رفته بیش از ۷۳۰$ میلیون دلار در بخش domestic باکس آفیس فروش داشتند _ موفق باشد .

این بار هم مثل همیشه سنجاب مشهور داستان یک دردسر دیگر درست می کند و زمانی که طبق معمول در حال تعقیب و گریز با بلوط مورد علاقه اش است سر از فضا و کهکشان در می آورد و ، موجب اتفاقی بزرگ و جهانی می شود . کار های این سنجاب بامزه ناخواسته موجب یک سری اتفاقات زنجیره وار می شود که در آخر منظومه ی شمسی را از حالت اصلی اش خارج می کند . در پی این اتفاقات ، یک سری شهاب سنگ نیز به سمت زمین تغییر جهت می دهند تا زمین را ویران کنند . سید ، مَننی و دیِگو نیز برای این که خود را از این مهلکه نجات دهند ، خانه ی خود را ترک می کنند تا جای امنی بیابند ؛ و در پی این کارشان با یکسری کاراکتر های جدید روبرو می شوند .

به دنبال تریلر اول این انیمیشن ، _ که ورژن فشرده شده ی یکی از انیمیشن های کوتاهِ سنجاب داستان Scrat بود و در روبروی تئاتر The Peanuts Movie in theaters به نمایش گذاشته شد _ جدید ترین تریلر ” عصر یخبندان ۵ ” اکنون به فضای مجازی راه یافت و شما اینبار میتوانید از پنجره ی ۲ فصل به تماشای آن بنشینید ؛

صدا پیشگان اصلی و قدیمی ” عصر یخبندان ” شامل John Leguizamo ( سید ) ، Dennis Leary ( دیِگو ) ، و Ray Romano ( مَننی ) دوباره به دور هم جمع شده اند تا اثری دیگر را خلق کنند ؛ صدا پیشگان جدید نیز شامل (Stephanie Beatriz (You’re Not You , Adam DeVine (Pitch Perfect 2), Jesse Tyler Ferguson, Max Greenfield (Veronica Mars), Jessie J, Nick Offerman (Fargo), Melissa Rauch (The Big Bang Theory و Michael Strahan هستند .
کارگردانی این شماره از ” عصر یخبندان ” را Mike Thurmeier بر عهده دارد ؛ وی به خاطر کارگردانی دو فیلم Ice Age: Dawn of the Dinosaurs و Ice Age: Continental Drift در کنار Galen T. Chu ، نیز شهرت دارد .

مثل همیشه و همان طور که انتظار میرفت این تریلر نیز سرشار از طنز است و لبخند را به لب های مخاطبین خواهد آورد ؛ و بیشتر آن را مدیون سنجاب داستان ، Scrat ، هستیم که بین طرفداران محبوبیت خاصی دارد . اما علاوه بر آن این طنز را مدیون گروه سه نفره ی سید ، مَننی ، و دیِگو هستیم که هنوز هم به اندازه ی ۱۴ سال قبل _ که اولین شماره از این انیمیشن بیرون امد _ دیدنی هستند . ۲۰th Century و Blue Sky در بخش انیمیشن سازی همانند ” قهرمانانی ستایش نشده ” هستند که در کنار کمپانی های دیزنی و پیکسار کمی کوچک شمرده شده اند ولی با این حال هنوز هم موفق بوده و خواهند بود . محبوبیت سری ” عصر یخبندان ” برای تمامی سنین از کوچک تا بزرگسال نیز نشانه ی این موفقیت است .

در انتها شما را به دیدن تریلر دوم ” عصر یخبندان ۵ ” دعوت می کنیم :

Ice Age: Collision Course در ۲۲ ام جولای سال ۲۰۱۶ ، روی پرده ی سینما های آمریکا خواهد بود .

365 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *