فروش ۵ فیلم برتر سینمای ایران :هفته ی دوم و سوم بهمن ماه

در مدت معلوم

جدیدترین ساخته ی وحید امیرخانی توانست در ۴۹ روز اکران و در ۷۴ سالن سینمایی فروش هفتگی ۲۵۴,۱۰۳,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد. همچنین فروش کل این فیلم ۲,۱۴۳,۶۴۵,۶۹۳تومان براورد شده است.

پیش نمایش در مدت معلوم

آدم باش

آدم باش ساخته ی مجید جوانمرد بعد از گذشت ۲۸ روز از اکران خود در ۴۹ سالن سینمایی ، فروش کل ۴۵۷,۲۴۸,۰۰۰  تومانی را داشته. همچنین فروش هفته ی گذشته ی “آدم باش” در هفته ی گذاشته ۱۱۲,۷۰۸,۰۰۰ تومان برآورد شده است.

این سیب هم برای تو

فیلم سینمایی این سیب هم برای تو ، اثر جدیدِ سیروس الوند ، پس از ۷۷ روز اکران در ۴۸ سالن سینمایی ، توانست فروشِ هفتگی ۸۲,۴۲۹,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد.همچنین این فیلم ، در دوره ی اکرانِ تقریبا طولانیِ خود ، ۱,۰۳۸,۱۳۵,۶۹۹ تومان فروش داشته است.

شکاف

شکاف ، به کارگردانی کیارش اسدی زاده ، پس از ۳۵ روز اکران در ۳۶ سالن سینمایی ، توانست فروشِ هفتگی ۶۳,۷۴۶,۰۰۰ تومانی را به خود اختصاص دهد. همچنین “شکاف” در زمانِ اکرانِ خود ، ۵۳۲,۶۳۵,۰۰۰ تومان فروش داشته است.

پیشنمایش شکاف

چیز خاصی نیست

khabare-khassi-nist

چیز خاصی نیست فیلم سینمایی از مصطفی شایسته است که در ۲۸ روزاز اکران خود در تنها ۱۶ سالن سینمایی توانست فروش هفتگی ۵۲,۷۱۷,۰۰۰ تومانی را برای خود ثبت کند.همچنین این فیلم فروش کل ۱۷۷,۱۶۶,۱۰۰ را داشته است

 

 

186 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *