واکنش شدید حامد بهداد به رفتار غیر منطقیِ مسئولین صدا و سیما : " چرا اجازه نمی دهیم سطح سلیقه مردم بالا برود !؟ چرا تلویزیون ما نباید با توده ۷۰ میلیونی در ارتباط باشد ؟! "

طبق گزارشات ، بعد از ممانعت اینکه مسولان سازمان صداوسیما ، دیشب ، مانع حضور حامد بهداد در برنامه سینمای ایران شبکه چهار شدند ، او امروز صبح ، در برج میلاد به این قضیه واکنش شدیدی نشان داد و از صداوسیما انتقادی جدی کرد .

وی در نشست خبری فیلم سینمایی جدیدِ تینا پاکروان با نام ” نیمه شب اتفاق افتاد ” ، که امروز صبح (سه شنبه ۱۳ بهمن ماه ) برگزار شد ، در مورد قضایایی که دیشب در راه ورود به برنامه ای تلویزیونی پیش آمده بود ، بیان کرد : ” تلویزیون ورشکسته است و همه مخاطبانش را از دست داده ! تمام ما با هم متحدیم و همشهری و هم میهن اما چرا تلویزیون ما توسط خود ما دیده نمی شود !؟ ممکن است در ابتدا این موضوع برای ما کمی جالب باشد اما حرف من این است که چرا خانه ما باید اینطور باشد !؟ ”

سپس اینگونه ادامه داد : ” واقعاً دلم می خواهد دولتمردان ، مردم و هنرمندان کشورم همه در تلویزیون خودمان باشیم ، اما تلویزیون برای اینکه دچار سوتفاهم است ، یا به خاطر اختلاف مسئولین با یکدیگر طور دیگری عمل می کند ”
وی همچنین بیان کرد : ” تاسف من به خاطر این نیست که به هر دلیل گفته اند من به برنامه ای نروم ! فقط این مسئله مرا یاد این می اندازد که مثلا سریال های ترکی چه دارند ؟! اما وقتی به سینمای خودمان و رویکرد اجتماعی و نابش فکر می کنم حیفم می آید که مردم این نوع سریال ها را می بینند . ”

وی ادامه داد : ” اکنون مشکل من بعضی محدودیت های شرعی نیست ؛ بلکه مشکل من این است که چرا اجازه نمی دهیم سطح سلیقه مردم بالا برود !؟ چرا تلویزیون ما نباید با توده ۷۰ میلیونی در ارتباط باشد ؟! ”

او همچنین اظهار داشت : ” البته تمام مسئله دیشب در حد شایعه است ،و بیان آن یک لحظه بوده ، چراکه در اصل کارگردان فیلم خواسته بود ما همه برای نمایش فیلم در برج میلاد باشیم . ”

حامد بهداد درباره نقشش نیز اعلام کرد : ” کار ما استخراج شعر و وجوهات شاعرانه از لحظه‌ها و موقعیت‌هاست . ”

سپس گفت : ” این عشق های غیر متعارف که مانند آنها را در گذشته در فیلم های بنی اعتماد دیدیم چون دارای یک عدم هماهنگی است و با عرف خوانا نیست در سینما جذابیت دارد و من بعد از طرح فیلمنامه حس کردم فرصت مناسبی برای قرار گرفتن در این موقعیت است اما علاوه بر اینکه احساس کردم باید چنین تجربه ای در کارمنامه ام داشته باشم در قلبم به عشق ورزی و دوست داشتن هم فکر می کردم . “

146 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *